Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vonyít a kutyám, hogyan...

Ha vonyít a kutyám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Hagyjam és majd abbahagyja?

Anyukám azt mondja, hogy azért mert szerelmes... Szerintetek?


2021. márc. 15. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele egy nap? Mennyi seta, mennyi tanitas? Hol van a kutya? Kint a kertben siman, vagy kennelben, lancon? Ivartalanitva van?
2021. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általában kb. 2-3 órát, ebből 30-50 perc séta, tanítás kb. 15-20 perc, a játék inkább attól függ, hogy mennyire fárad el. (közepes testű) Simán a kertben, soha nem tenném láncra. Nincs ivartalanítva. Ez a szüleim döntése volt, én ivartalanítanám...
2021. márc. 15. 17:04
 3/13 A kérdező kommentje:
De mostanában többet foglalkozok vele,mivel egyre jobb az idő.
2021. márc. 15. 17:09
 4/13 Ibw4x ***** válasza:
0%

vidd el egy kínai étterembe, ott elintezik.

viccen kívül, próbáld meg megnyugtatni, lehet, fél valamitől.

2021. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyum kutyája a zenèlős autókra kezd vonyitani. Pl family frost. Ahogy elmegy a ház előtt abba hagyja
2021. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fél. Már lassan 3 éves és szinte semmit nem változtattunk a helyén. Néha szoktam simogatni. De a szüleim azt mondták, hogy hagyjam, mert soha nem hagyja abba.
2021. márc. 15. 17:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Bármit akkor hagyjam, amikor vonyít
2021. márc. 15. 17:29
 8/13 A kérdező kommentje:
És a nem nagyon változtattunk a helyén-t, azt úgy értsétek, hogy nincs ott semmi, ami zavaró lenne. Általában a kerítésnél vonyít, de ott sincs semmi.
2021. márc. 15. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Jatszatod mas kutyakkal? Hianyzik neki mas kutyak tarsasaga.(Akivel szimpatizalnak.)

Mozgashiany is lehet. A kozepestestu kutyaval bicajoznod futnod kene a szabadban!!! Orakat. A kert nem eleg neki.

2021. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biciklizni nem igazán megyünk, mivel elhúzza. Amikor megyünk sétálni, szoktunk találkozni kutyusokkal, akkor játszik. De egyébként gondolkoztunk, hogy lehet veszünk neki társat, de nem tudom mennyire örülne neki. Fiú kutyákkal nem tudom hogy jönne ki. Lány kutyáknál meg a tüzelés...
2021. márc. 15. 18:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!