Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vonyít a kutyám, hogyan...

Ha vonyít a kutyám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Hagyjam és majd abbahagyja?

Anyukám azt mondja, hogy azért mert szerelmes... Szerintetek?


2021. márc. 15. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ivartalanitas a megoldas, ha tarsat akarsz neki. Mindket kutyanal termeszetesen. Meg egyebkent is, egeszsegugyi szempontbol ugy meg mostanaban kene, minel idosebb, annal kockazatosabb a mutet+az ivarszervi daganatok kockazata is egyre csak novekszik.

Egyebkent nem tudom, hogy a tars mennyit segitene a vonyitason, szerintem onmagaban semmit. Akkor majd ketten egyszerre fognak, beleviszik egymast a rosszba :)

Ha tenyleg ennyit foglalkozol vele, amit irtal, akkor mas megoldas nem nagyon marad: ra kell szanni az idot, nem simogatni, hanem erelyesen raszolni minden egyes alkalommal, amikor rakezdi. Ha ezt azt jelenti, hogy ejszaka nem alszotok, mert 5 percenkent kell kimenned, akkor azt. Meg kell ertenie, hogy neki sem szabad mindent.

Bar azert en meg azt is kiprobalnam, hogy beengednem magam melle, hatha csak veletek szeretne lenni inkabb.

2021. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, az ivartalanítás az működne, csak a szüleim... És a beengedés se rossz ötlet, csak megint a szüleim...

Mondjuk szerintem ebben az esetben ivartalanítanák a kutyákat... Gondolom nem akarnak kiskutyákat.

Csak itt van megint a szüleim hülyeségei, hogy egy random ember kutyájával pároztassuk a kutyánkat, mert miért ne.

Én meg minden éjszaka rágodjak ezen, hogy miért vannak ilyen hülye szüleim... Elnézést a kifejezésért, de mást nem tudok mondani... Utána se olvasnak, pedig mindig a telefonjukat nézegetik és röhögnek minden hülyeségen, amit meglátnak...

2021. márc. 15. 19:23
 13/13 anonim ***** válasza:
:))) Figyeld a szolunaris naptart mint a horgaszok ... talan a Holdat utatja :))) Vagy csak siman holdkoros :)))
2021. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!