Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az, hogy néha az 1...

Mitől van az, hogy néha az 1 éves kan kutyámnak egyszer nagyobbak egyszer kisebbek a heréi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet csak te látod nagyobbnak!
2010. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért bámulod a kutyád heréit?
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
Hőtágulás.
2010. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bámulom, csak szeretem tudni, hogy minden rendben van-e vele. Szerintem ebben nincs semmi.
2010. aug. 19. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy azok nem a heréi. Te a makkja végén található dudorra gondolsz, ami izgalmi állapotban megnagyobbodik, párzáskor pedig annak segítségével "ragad" össze a szukával. A heréi mérete nem változik, és azok kicsit hátrébb találhatók.
2010. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hol vannak a heréi... A heréire gondoltam. Nem kell ennyire hülyének nézni. És egyszer tényleg kisebb egyszer meg nagyobb.
2010. aug. 20. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Márpedig a herék mérete nem változik ciklikusan. Azokat nem olyan "anyagból faragták", ami egyszer kitágul máskor meg összemegy.
2010. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Ha rövidszőrű kutyád van, akkor tényleg úgy láthatod, hogy néha nagyobb. De nem a heréi, csak a zacskó ereszkedik meg. Melegben kicsit lejjebb kerül, hidegben meg összehúzódik. Nem vicceltem a hőtágulással. Magas hőmérsékletnél (pl. láz esetén) a spermák károsodhatnak. Ezért a herezacskó nagy melegben lejjebb ereszkedik a jobb szellőzés érdekében. Ez embernél is így van, csak a gatya miatt nem látszik.:))
2010. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, ahogy Akiteki írta. A lényeg, hogy nem a golyói mérete változik.
2010. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! :D
2010. aug. 21. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!