Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki Jan Fennel? (Kérdésed túl...

Ki Jan Fennel? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudom, írt két vagy három könyvet a kutyapszichológiáról. De ezen kívül? Ki ő? Él még? Mennyi idős? Hol él? Brit, vagy amerikai? Semmi infot nem találtam róla. :S Pedig érdekelne a történet, hogy lett "író", miért érdekli a kutyapszichológia...stb
2010. aug. 19. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek benne vannak a könyvében :) Brit, a kutyapszihológia azért érdekli, mert kutyás családban nőtt fel, és egyszer egy kutyáját elaltattág agressziós problémák miatt, akkor kezdett el utánajárni. Ezen kívül volt versenyző (talán IPO, de ebben nem vagyok biztos), és tenyésztett springer spánieleket. A BBC-nél volt kutyaszakértő.


Hogy mikor született, és él-e még, arra én sem találtam infót, de a harmadik könyvét valamikor az utóbbi 10 évben írta, és abban a képek alapján olyan 50 körül lehet.

2010. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!