Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy nagymamámnak van kb 10 kutyája(amik annak a következménye hogy nem engedte kiivartalanítani,és nem is zárja be a szukákat ha tüzelnek)Most is van 4 pici kutya amit én úgy döntöttem elajándékozok,csak hogy már 5 hetesek a kutyik és kb 20 hirdető oldalon fent vannak,plakátokat is készítettem de még csak 2-nek van gazdija. Ezen a két emberen kívül nem is jelentkezik más.Mit tudnék még tenni hogy normális gazdijuk legyen? Mert azt semmiképp nem szeretnem hogy ott maradjanak nagyimnál,mert csak "gyűjtögeti" őket de nem nagyon foglalkozik velük.


2011. okt. 31. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutya keres gazdát. Az emberek többségének pedig anyagi gondjaik is vannak. Nagy szerencse kell ma ahhoz, hogy egy alomnyi kiskutya gazdát találjon. Ráadásul jövőre az adót is be akarják vezetni. Sokakat visszatart ez is, még ha nem is egy nagy összeg lenne. Jobban tennéd, ha valahogy ivartalanítva lennének legalább a szukák. Akkor megáll a kutyadömping nálatok.
2011. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most rengetek kutya keres gazdát. Az embereknek meg nincen pénzük rá a kutyaadó miatt is egyre töb ember dobj ki a kutyákat. Nekem 3 kutyám van. Én ebben a hónapban 1 kutyát hazahoztam az útról azt is szerencsére az egyik ismerősömnek kelett de több kutyát nem merek hazahozni. Szeretnék egy fehér pulit de már jövő évig várok mert nem tudom hogy hogy fogom majd őket el tartani de 3 azt el tudom. Szóval most nem igazán tudu majd el adni a kutyákat. Egyik osmerősöméknek a törzsis yorkijuk filat 4-et 1-et el vitt a kan gazdája már a kiskutyák ára 20.000Ft náltart most már 6 hónaposak de nem kell senkinek. A szomszédom ingyen keverék kutyái neki 2 van azokat se viszi el senki pedig csak 10 hetesek. Szóval nem lesz egyszerű dolog el ajándékozni őket. Ha nagytestűek lesznek akkor meg pláne nem lesz könnyű. A nagymamádat meg minél előbb győzd meg az ivartalanításról mert már így is dugig vannak a menhelyek és van egy csomó kóbor kutya.
2011. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennél többet nemigen tudsz tenni. Próbálj meg olyan hirdetést írni, ami kiemelkedik a többi közül, érdekesebb, jobban megragadja a figyelmet, ennyit tudsz tenni...
2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!