Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Petissimo rendelés! Szerintete...

Petissimo rendelés! Szerintetek ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval még múlthét szerdán rendeltem 6 féle terméket, 5 termékből csak 1-1 darabot, illetve az egyikből elég sokat...


Mindegyik terméknél az volt kiírva, hogy van raktáron és hogy 1 nap múlva szállítják is, ha 15 óra előtt rendelek. (Legalábbis ebben 90 százalékig biztos vagyok)


Már 2-3 alkalommal rendeltem a Petissimótól és mindig betartották ezt és nagyon gyorsak voltak.


Én viszont ezúttal 15 óra után adtam le a rendelést, vagyis tudtam hogy nem fog kijönni másnap.

Azt gondoltam, hogy akkor majd pénteken... Vagy legrosszabb esetben (mivel hétfő ugye március 15.-e volt) majd kedden.

De nem jött kedden sem és szerdán sem.

És ugyan visszaigazoló e-mailt kaptam arról, hogy megtörtént a vásárlás (bankkártyával fizettem, a pénzt le is vonták), de semmi egyéb tájékoztatást nem kaptam. Pedig eddig mindig írták, a régebbi rendeléseimnél, hogy valószínűleg hányadikán fog jönni a csomagom...


Kíváncsiságból ma megnéztem újra a termékeket az oldalukon, hogy tényleg az áll e mellettük, hogy 1 nap múlva szállítható.

6-ból 4 terméknél az állt még ma is...

Egy terméknél viszont az, hogy nincs raktáron és kosárba sem lehet tenni, csak értesítést kérni arról, ha megint lesz. Nyílván ez azóta lett ilyen, mióta leadtam a rendelést, hiszen ha ilyen lett volna akkor is, akkor le sem tudtam volna adni...

A hatodik termék az érdekes, ami pedig a visszaigazolás e-mailben is szerepel, mert az már egyáltalán nem szerepel a weboldalakon, közben teljesen leszedték (ez az amiből elég sokat rendeltem).

Tehát nem az van ott, hogy jelenleg nincs raktáron, hanem konkrétan már nincs a kínálatukban, azóta...


Szerintetek utóbbinak mi lehet az oka?


Így vajon én még meg fogom kapni?


Illetve nektek van hasonló tapasztalatotok a Petissimóval, hogy nem jött valami hamar a csomagotok és tájékoztatást sem nagyon kaptatok arról, hogy kb. mikor jön?


Ha volt ilyen, akkor kb. hány nap múlva kaptátok meg?


Előre is köszi!



2021. márc. 18. 16:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, szerencsére utánvétes volt a rendelés. De azért szólhattak volna hogy ne várjon már a hülye ügyfél :D

Végül megrendeltem máshonnan, ahonnan egy nap alatt kihozták. Megspórolhattunk volna három hét várakozást ha rögtön szólnak.

2021. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!