Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv, csepp vagy tabletta?

Nyakörv, csepp vagy tabletta?

Figyelt kérdés

A kutyámat szeretném megvédeni a kullancsoktól és a bolháktól.

Csak azt nem tudom, hogy nyakörv, csepp vagy tabletta a legjobb?

Aki ért hozzá vagy hozzá tud szólni az kérlek válaszoljon.


Köszi!



2021. márc. 25. 08:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon sok rosszat olvastam a tablettákról és túl sok az epilepsziás kutya azok között, akik kapták... Cseppekről nem tudok nyilatkozni.


Én mindkét kutyámon Foresto nyakörvet használok, az bevált.

2021. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Nexgard-ra. Tökéletesen bevált és mindentől véd! Ha több kutyád van a spot on-t nem ajánlom. Játék közben lenyalják egymásról és mérgező és szájon ét mérgező (sajnos tapasztalat, a kutya túl élte de volt pár nehéz éjszakája).
2021. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánk Nexgard Spectra nevezetű bogyót kapja, "külső belső paraziták ellen" !

Kullancs, bolha, féreg, szúnyog minden

2021. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a NexGard Spectrát javaslom! Nekünk állatorvos ajánlotta, illetve ismerősi körünkben is a legtöbben ezt használják. Nagyon bevált, mióta ezt adjuk a kutyának a közelében se találtunk sem kullancsot, sem bolhát, sem egyéb élősködőt!
2021. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
tablettat tuti nem adnek a kutyamnak. illetve mivel ketten vannak, igy nyakorvet sem tudok rajuk adni (mar probaltam tobbszor is, mindig leszedtek egymasrol, es felek hogy nehogy megfojtsa egyik a masikat, bar nem valoszinu, en megis emiatt aggodom es nem kockaztatnam a kutyaim eletet) szoval maradt a csepp. eddig bevalt, szerencsere szor hullas es bor irritacio sem jelentkezett
2021. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

10eves kistestum foresto nyakorv plusz milbemax szivfereg ellen.


Fiatal kanommal sokat jarok kutyas kozossegbe illetve kolleganomnel van az alomtesoja kicsikent sokat voltak egyutt,nyakorv sem lehetett a kutyamon mert a tesoja azt is leragta.

Maradt a Nexgard Spectra.

Allatorvosunk azt mondta a gyomorban szivodik fel es nem karositja a majat. Kolleganom Sharpei-e evek ota Nexgard s. Kapja minden evben nez neki teljes verkepet es tokeletes neki.


Cseppek nekem sosem valtak be.


Meg sokat jarunk Dunapartra, patakhoz, hogy jon a jo ido, plusz itthon is sokat vizezem oket.igy nekunk ezek a legjobbak!


Uszashoz a forestot leszedem, mert bar vizallo,de nem uszas allo szerintem. Csak arra jo ha elazik a kutya akkor ne veszitsen a hatekonysagabol.

2021. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Kiltix nyakörv. Néha Advantix csepp.
2021. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A cseppek is bőrön keresztül felszívódnak és a veraramba kerülnek. Semmivel sem masabb mint a tabletta amit annyian leszolnak itt. Tessék utána nézni a működésenek és a mellekhatasoknak.

2 nap után már furdetheto a kutya, pont azért mert nem marad a bőrön. A héten voltam allatorvosnal hallottam mikor az egyik kutyásnak mondta. Illetve a működési elvét ha olvassatok ott is látható.

2021. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A nyakörv csak rövid szőrű kutyáknak jó, a félhosszú, illetve hosszú szőrű kutyáknak jók lehetnek a cseppek, az élősködők elleni samponok külsőleg, illetve a tabletta belsőleg bármilyen kutyának.
2021. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
55%
Mi Foresto nyakörvet használunk. Bár nem olyan olcsó, de 8 hónapig jó
2021. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!