Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindentől kaparózik a kutyám.M...

Mindentől kaparózik a kutyám.Mit adjak neki enni??

Figyelt kérdés
Royal Canint kapnak meg kevés jó minőségű konzervet. Mégis állandóan kaparódzik meg nyalja a lábfejét.
2021. márc. 25. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvos? Allergia vizsgalat? Hipoallergen tap?
2021. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Next guard spectra havonta. Minden eloskodot kiirt.


Ha megse eloskodo,akkor a tap allergiat okoz. Igy kenytelen vagy rendes etelt adni nekik. Hus zoldseggel. Akar barf . Akar fozve. Lenyeg,h a csontot nyersen add. Barmilyen hust es zoldseget meg belsoseget adsz,nem kerul annyiba,mint a royal canin tap se a doki ellatasa.


Vagy kifizdthetsz a dokinal egy vagyont,tomi mergezo gyogyszerrel a kutyad,ami max a tuneteket nyomja el. Es mindig mehetsz draga lehuzos vizsgalatokra 50-60 ezertert.

2021. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Royal szárnyasalapú és elég sok gabonát tartalmaz, többfélét is.

Valószínűleg gabona- vagy szárnyasallergiaesz, de ez csak a legvalószínűbb tipp.

2021. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orvosokon már túl vagyok.A kutya árát elkérték már!Oltogatták étrend kiegészítőket írtak fel irreális árakon! Ok. megvettem használtam de semmi.Esetleg az 1-estől ha írna közelebbit a Hipoallergén tápról.Köszönettel
2021. márc. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!