Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy fajtamentésnél,...

Igaz, hogy fajtamentésnél, menhelyen, gyepin "szapis" egészségügyi/egészségügyi kockázatú kutyákat kapni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 20:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%
Én meg addig nem vásárolok kutyát, amíg van a menhelyeken, fajtamentéseknél, gyepiken. Ingyen sem kellene háztól, mert azzal nem segítek, hogy kevesebb dolga legyen az állatmentőknek. 😉
2021. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21


Ez nagyon szép...

De nem mindenkinek kell a nyakába hányattatott sorsú, nehéz dolgokat átélt állat, meg össze-vissza keverék, ki tudja milyen tulajdonságokkal.

2021. márc. 28. 14:44
 23/33 A kérdező kommentje:

#21


Még régebben érdeklődtem a fajtamentésnél... 1 bizonyos fajtánál olyan sok nyűg lett volna amit a nyakamba akasztanak, folyamatos ellenőrizgetések, fizessek ennyit meg annyit, és társai...


Hogy többe lett volna egy felnőtt, lelkileg sérült kutya, mintha megvetted volna háztól, kifizeted, és van egy szép babád aztán viszont látás.

2021. márc. 28. 14:47
 24/33 anonim ***** válasza:
24%
Hozzám sose jöttek ki, nincs is erre kapacitásuk. Inkább csináltak egy Facebook csoportot, ott a gazdik hírt tudnak adni a kutyákról, és tapasztalatot is tudunk cserélni.
2021. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Értem. Hát ahány fajtamentés, annyi szokás.


Tőlem elvárták volna, hogy szálljak be állatorvosi költségekbe, a mentés költségeibe, ebbe meg abba.

Egy bizonyos szintig még oké.


De ne menjen már a 2 éves sérült kutya "költsége" a szapis ár fölé, meg csomó papírt alá kell írni, hogy így és így csinálsz stb, mindent nagyon szigorúan.


Értem, hogy sok meló ráment a kutyára, de akkor mire megy el az adó 1%, amit emberek felajánlanak, mire megy el a pénz, amit a fajta tulajdonos ország felajánl?

2021. márc. 28. 15:25
 26/33 anonim ***** válasza:
24%
Ahonnan én fogadtam örökbe, ők idén kaphatnak először 1%-ot.
2021. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Frenzécske, téged nagyon lepontoztak...


A válaszadók nem értenek veled egyet, talán az én véleményemen vannak, hogy a fajtamentőktől kutya, az egy az egyben szopás, és a te tapasztalatod kivételes, semmiképpen sem általános

2021. márc. 28. 19:25
 28/33 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2021. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
82%

2-3 felhasználó lepontozása semmit nem jelent. Meg lehet nézni, hányan értékelték a választ, ha a karikára kattintasz. Ezt lepontozhatod, nem a kérdésre válasz.

Egyébként tudom, hogy nem minden egyesület egyforma, ők korrektek.

2021. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg jónak tűnik


Én nem pontoztalak, köszönöm a válaszodat Frenzé

2021. márc. 28. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!