Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg csak nekünk vált be a...

Tényleg csak nekünk vált be a 900 forintos "Panzi" bolha-kullancs nyakörv?

Figyelt kérdés

Az a sokféle színben kapható, ami 3 hónapig véd és 900 forint (nálunk).

Mindenki ismeri és mindenki leszól érte (nálunk).

Utcán sétálunk és akárki kutyással összefutunk, mind lenézően beszól, hogy minek ezt az olcsó műanyag kamu bolhairtó dísznyakörvet veszem, minek sajnálom a kutyámra a pénzt, beteg lesz, nem ér semmit, pénzkidobás stb.

És nekem minden alkalommal mentegetőzve meg kell magyaráznom, hogy mindenféle drága nyakörvet, csepegtetős spotont próbáltam, de egyik sem jött be neki, vagy túlérzékeny reakciót válaszolt, vagy semmennyire nem hatott, tehetetlenségembe vettem ezt az olcsósz@rt a sarki minizooban és bevált, azóta semmi kullancs, a kutyámnak sincs baja tőle, pedig nem vártam tőle semmit.

Szóval tényleg csak nekem vált be egyedül + a hanyag kerti kutyatartók veszik csak, mert occsó?



#olcsó #hatékonyság #Panzi bolha-kullancs nyakörv
2021. márc. 27. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Nekem is bevált
Nem vált be
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem vált be egy nyakörv sem sajna, de én sose nézem, hogy más mit használ 😌 jó bunkó, aki ezt megjegyzi..
2021. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem váltak be a nyakörvek, eleve félhosszú szőrű kutyám van a nyakán tömött sörénnyel. Nekem NexGard Spectra + bolha- és kullancsriasztó sampon vált be. Nem minden kutya egyforma, használd azt, ami nektek jó.
2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem

Az egyik kutyán bevált korábban( sajnos elpusztult)

A mostanin nem 😀 neki kellett a csepp

Szóval állatfüggő is

2021. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. márc. 27. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúszőrű kutyával nekünk se váltak be a nyakörvek, forestót és scalibort próbáltunk, mindkettő mellett volt benne kullancs.

Ezért mi is nexgard spectrát használunk, ezért is volt, aki megszólt (kérdezték, hogy miért nincs rajta nyakörv, mondtam, hogy tablettát kap, erre közölték, hogy azzal kinyírom a kutyát...), szóval nem csak olcsóság miatt tudnak kötözködni a mindent jobban tudó gazdik, mindenki meggyőződésének úgysem lehet megfelelni, és ha beválik nektek az olcsóbb nyakörv, akkor miért ne használnátok azt?

2021. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt a nyakörvet használtuk 5 évig a kinti kutyámnak.

Mióta bent van Frontline cseppre váltottunk.

2021. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!