Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam, hogy mikor...

Honnan tudjam, hogy mikor tüzel a kutyám?

Figyelt kérdés
Szeretném befedeztetni a Yorkshire terrieremet, de nem tudom, hogy mikor fog tüzelni. Honnan vehetem észre biztosan, hogy tüzel? (általában a vércseppeket felnyalják maguk után)
2010. aug. 19. 22:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%

Megint egy kis idegbaj nekünk így estére. Nem tudtam mi hiányzik...

Ha van valakinek kedve elmagyarázni és vitatkozni vele, tegye, nekem már nincs.

2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mondjuk a vércseppet felnyalják hát akkor nézd meg neki ott...és meglátod hogy véres-e vagy sem.

Ennyi az egész, ugye milyen egyszerű?!

2010. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

jajjaj nekem sincs :)

kérdező, ha beteg, rossz lelkivilágú kölyköket akarsz, csak tessék... aztán ha esetleg belehalna a Yorki a szülésbe, akkor talán elgodolkozol hogy nem kéne kontárkodni.

főleg ha annyit nem tudsz hogy honnan ismered fel a tüzelő kutyut...

2010. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 riita. ***** válasza:
86%

Kérdező!

Elöszőr leírnád,hogy szerinted,hogy zajlik egy fedeztetés és előtte miket kell elvégezni?Hány évesnek kell lennie a szukának,hogy lehesennek kölykei??

2010. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Ne fedeztesd,ha jót akarsz!

A kutyának csak rosszat teszel vele.

2010. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
Fogy a szén a pincéből, de nyáron még biztos nem kell erre gondolnod.
2010. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
Van fogalmad milyen szenvedés egy ilyen pici törékeny kutyának a párzás, vemhesség, szülés, nevelés? Főleg ha neked mint felelős gazdinak null hozzáértésed van!!! Ha csak egy kicsit szereted a kutyuskádat, azonnal viszed ivartalanítani, hogy megkíméld a hangulat zavaroktól, állvemhességtől, emlő ráktól, méhráktól, és a kanokat sem készíti ki a környéken.
2010. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszi de nem kell nekem elmagyarázni már olvastam a kérdéseket, hogy mindenkit megpróbáltok lebeszélni a fedeztetésről. Én már eldöntöttem, hogy tenyészteni szeretnék, és csak arra vagyok kiváncsi, hogy honnan tudjam, hogy mikor tüzel a kutyám.
2010. aug. 19. 22:54
 9/34 anonim válasza:

Onnan hogy fogy a fa a kamrából xD

Egyébként észreveszed h vérzik(:

2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Az enyém sosem nyalja fel maga után a vércseppeket. Ha tüzel olyankor mindíg bújik hozzám, követ mindenhova a lakásban, és a játékait "szeretni" kezdi, mintha a kölykei lennének. :)
2010. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!