Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Futópórázzal milyen tapasztala...

Futópórázzal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Korábban, ha futni vittem a kutyát, általában hagyományos pórázzal tettem, amit a kezemben tartottam. Futópórázzal sokkal másabb lenne az élmény? Megéri beruházni egy ilyenre?

#futás #póráz #Julius-K9 #futópóráz #jogging póráz
2021. márc. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

:))) Jo baleset amikor a kutyam odaszalad egy ilyen porazon futkoraszo kutyahoz ... mindig megy a visitas es a hiszti. En egyaltalan nem javaslom es nem erdekel semmifele vinnyogas!


Sportolj a kutyaddal de ugy, hogy neveld meg a helyes viselkedesre, mert ha csak porazon tudod magadnal tartani es beszall egy harmadik szereplo is a jatekba, akkor nagyot fogsz esni.


En szoltam! :)))

2021. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Miért engeded a kutyádat oda egy futó pároshoz? Ennél azért kevés bunkóbb dolgot tudok elképzelni.

És nem azért van pórázon a kutya, mert a nélkül nem tud futni, hanem mert ő itt dolgozik.


Kérdező, melyik pórázra gondolsz? Hogy futtok? Melletted megy a kutya vagy előtted? Milyen hám van rajta, és te akarsz e összekötve lenni vele a derekadnál fogva?

2021. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én használok futópórázt, mivel sportolok is a kutyával. Én szeretem, erős, rugalmas, kényelmes.

Egyébként az ilyen egyesféle gyökereket igyekszünk kikerülni, amikor épp futunk, ha nem sikerül, sétára váltok. Ha autó elé szalad ki a kutyád féktávon belül, remélem, akkor is ilyen jól fogsz szórakozni.

2021. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Neewa canicross bungee-poraz + jogging-ov nagyon kenyelmes. Nekem nemetjuhaszom van es ezt az ovet hasznaljuk + es huzoham a kutyanak! (Non-Stop Freemotion ham) Szerintem sokkal kenyelmesebb igy futni, csak ajanlani tudom! Sok sikert!
2021. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Mushert használok, beülővel, a kutyákon meg húzóhám, szerintem szuper.


Ha jelenleg a kutyus az oldaladon fut, nehéz lesz átszoktatni, hogy előre húzzon(gondolom ez a cél vagy nem értem teljesen). De, ha továbbra is azt akarod, hogy melletted kocogjon, egy derékövvel sokkal kényelmesebb lesz nektek, a rugós póráz csak hátráltat a kutya irányításában, mivel mikor picit rántanád csak megnyúlik és így te is kevésbé tudod a kutyád kontrollálni. A deréköv azért jó, mert szabad marad a kezed, természetesebb lesz a mozgásod és nem lóbálod a kutya mellett a pórázt, egy fixebb ponthoz van rögzítve, így a kutyának is jobb.

2021. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!