Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene tenni ?

Mit kellene tenni ?

Figyelt kérdés

Budapesten adott egy szabad futtató a lakásunk mellett. Sajnos kerítéssel nincs elhatárolva, 2 kis tábla jelzi csak h ez egy szabad futtató.

És adott egy vén banya, aki napi szinten kihordja és kiönti itt a maradék romlott ételét. Minden szólt már neki hogy ezt nem szabadna, de nem tudja felfogni. Ma reggel azt láttam hogy egy nagy zacskónyi maradékot hoz és önt ki. Odaszaladtam hozzá hogy ezt fejezze be, undorító, igénytelen meg a kutya is feleszi. Azzal védekezett h a madarak gyorsan megeszik( persze mindig mi kutyás ok szedjük fel) meg ha én rendesen etetném a kutyámat, akkor nem enné fel. Hat ilyen nem létezik, a kutya megeszi, bele nyal, hiába tanítom, ha nagy a kísértés megteszi.

Nem nagyon merek vele többet veszekedni, félek hogy megmérgezné a kutyákat.

Egyébként nem csak kutyás ok , hanem sok gyerek is itt játszik, sètál, mivel kis zöld terület a társasházak között.

Ezt hogy lehetne vele megértetni? Mit kellene tenni, szóljak az önkormányzatnak? Tudnak egyáltalán tenni valamit?


2021. márc. 31. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Elni es elni hagyni! Szerintem mindig ez a megoldas.


Oreg neni eteti az allatokat ... persze fuj meg nem szabad ... de miert is nem lehet beken hagyni a nenit? Nem csinal rosszat ... a maga modjan szerintem ugy gondolja, hogy az allatok orulnek neki.


Persze lehet veszekedni, perlekedni, jelentgetni .... ki ilyen, ki olyan!? :)

2021. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Minap az esti setanal megszolitott egy mesebeli anyoka. Dicserte a kutyamat es sajnalkozott, hogy ha tudta volna ... hu de megbanta, hogy kidobta ma azt a csontot mert most, hogy orulne neki a kutya.


,,, szerintem tok aranyos volt! :) Ilyenek az oreg nenikek.

2021. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már megjelentek patkányok a lakótelepen, pont az ilyen kaják csalogatják oda őket, ezek a rágcsálók meg hozzák a fertőzéseket, meg persze kiteszik miattuk a patkánymérget, amit a kutyák is felehetnek, de akár védett madarak is. Természetkárosításért meg nem fogják elővenni a nénit, aki kiszórja a kaját, pedig tőle indul. Szóval de igen, a néni rosszat tesz ezzel, akármennyire aranyos a szándék.
2021. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!