Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a rosszabbu...

Miért van az, hogy a rosszabbul etetett, tartott kutyák általában tovább élnek?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, főleg, amióta vidékre költöztem, hogy a kenyérrel, maradekkal etetett kutyák tovább élnek, mint azok, akiknek a gazdája minőségi ételt ad nekik és sokat foglalkozik velük. A sogoromek a nap nagy részében láncon tartják a kutyát, alig foglalkoznak vele, az ő maradekukat eszi. Mi külön élünk, mégis tavaly amikor elmentek nyaralni, kihívtam az állatorvost hozzá, mert egy oltása sem volt még, még kis könyve sem volt. A doki meg mondta, hogy milyen szép, fiatal kutya, szépek a fogai. Két évesre saccolta, pedig már 5 éve a sógoromnal van. Egyszerűen nem értem.

2021. ápr. 2. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%

"legalabbis ahol en lakom a kutyak az udvaron szaladgalnak, jatszhatnak." Ahha, 100négyzetméter udvar aztán tényleg több, mint a város... Városi kutyám van, pár kilós keverék. Igaz csórinak nincs saját udvara, csak egy erkélye, onnan kémleli a szomszédokat, meg a GLS-t. Naponta 3x minden nap kimegyünk, akkor futkározik a parkban a fűben a haverjaival. Ha jó idő van, a Dunában pancsol, ha rossz bent döglik a kanapén. Ha tanulni kell ül az ölemben, vagy jön velem az egyetemre és végigsimizteti magát a hallgatókkal.


Igazán szar élete van panelban, kert nélkül... elemberesedve.

Ja, és kutyamedencéje van az erkélyen. Tényleg szar, "mikor egy kutyat bezarnak egy varosi lakasba, aztan naponta parszor leviszik pisilni meg seta. "

2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!