Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Kaszavölgy...

Mi a véleményetek a Kaszavölgyi Fürge Kennelről?

Figyelt kérdés

A Jack Russel Terrierből még nem látam szebbeket mint amik ezen az oldalon vannak !Mi vettünk innen két Jack russelt és nagyon egézségesek imádjuk őket!


Nektek mi a véleményetek a kennelről ?

A válaszokat előre is köszönöm


2010. aug. 21. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes eredményeik lehetnek! Csodajó a vérvonaluk, szépek, és nincs semmi hibájuk! Nagyon szép kennel!
2010. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Átlagos kutyáik vannak. A nagy szaporulat miatt van bennük jó is rossz is. Ez a nagy számok törvénye. Ahogy látom viszonylag sok kiállításra járnak, de nyaklóra ömlesztik a piacra a kölyköket.
2011. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 semil válasza:
Egyszer voltam náluk kutyanézőben. Nem voltam elragadtatva, egyrészt a fennhéjázó modortól, másrészt pedig attól hogy a származási lapért egy pár tízezressel többet kellett volna kicsengetnem. Tényleg ennyibe kerül a származási lap???
2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát a jó kutya megéri a pénzét!

Igen sok kiállításra járnak és volt világbajnok kutyájuk is!

2011. aug. 20. 16:07
 5/7 jani1966 válasza:

Magyarországon még nem volt és jelenleg sincs világbajnok jack russell!

De ha te mégis ismered, és ebből a kennelből való, légyszi oszdd meg velünk is!

2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Kaszavölgyi Fürge Kennel az ország legkitűnőbb jack russel terrier kennelje. Nekünk is van egy kanunk onnan, gyönyörű ,egészséges, tökéletes kiskutya, és most várjuk hogy megszülessen a szukánk szintén tőlük.

Reagálnék az előttem szóló, nevetséges kommentekre. Nagy szaporulat szám???? Egyrészt első osztályú, makk egészséges kutyákról beszélünk, másrészt sok szukája van, mért ne lehetnének gyakran kölykök?? Nem mindig ugyanaz a szuka vemhes....

Ami pedig Farádi fennhéjázó stílusát illeti, hát egrészt úgy gondolom van mire, ugyanis nem keveset tettek ők már le az asztalra akár tetszik ez egyeseknek akár nem, másrészt pedig egy végtelenül egyszerű, kedves, segítőkész ember, aki profi módon végzi a munkáját, mióta megvan a kutyánk, mindig mindenben számíthattunk a segítségére, ennek az embernek rengeteg munkája, ideje, energiája, pénze van ezekben a nagyszerű kutyákban, és aki ezt leszólja, az maximum irígységből teszi, mert igenis Magyarországon az ő jack russelei a legkiválóbbak, és inkább büszkének kellene rá lennünk hogy külföldön is gyönyörűen megállják a helyüket, ahelyeztt hogy kritizálunk, mert persze azt a legkönnyebb...

Ennyit szerettem volna hozzáfűzni, és aki ilyen kiskutyát szeretne, annak szívből ajánlom a Kaszavölgyi Fürge kennelt, ezek a kutyák megérik az árukat, nem véletlenül kerülnek annyiba amennyi, és tényleg ne felejtsük el, nem kevés MUNKA, IDŐ, ENERGIA ÉS NEM UTOLSÓ SOKRBAN PÉNZ, az a tenyésztőnek hogy ilyen minőségű kutyákat adjon ki a kezéből!

2012. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tbalazs7 válasza:
2 hónapja hoztam el tőlük egy szuka kiskutyát, Farádi Úr végig nagyon segítőkész és kedves volt, azóta is, ha emailben, telefonon kérdezek, szívesen segít. Ami a legfontosabb, a kiskutya makk egészséges, a fajtajegyeket abszolút hordozza, kis kedvenc, igazi jack russell, szeret a közelünkben lenni, amikor csak lehet, de nem egy bújós szobakutya. Intelligens és nem egy nyuszimuszi, imádja az egész kutyás közösség, akik közé járok. Azt, hogy kiállításokon hogy szerepelne, én nem tudom még megmondani, most 4 hónapos és nagyon jó kiállású kutyus, igazából hobbi célra szerettem volna, lehet, hogy soha nem fog kiállításon szerepelni. Farádi Úr elmondta, kb. mire számíthatok viselkedés tekintetében, és azok messzemenően bejöttek, szóval úgy gondolom, a többi kiskutya is hasonló lehet, korai szocializációval és kellő időráfordítással nagyon jó kis kutya nevelhető belőlük, az alap megvan hozzá.
2014. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!