Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baj, ha 7 hetes...

Szerintetek baj, ha 7 hetes kiskutyát beviszem autóval a mamámékhoz megmutatni?

Figyelt kérdés
Mert mamámék már menni alig tudnak és nagyon szeretnék látni a kicsit csak nem sűrűn tudok menni hozzájuk, és kérték, hogyha következőleg megyek akkor vigyem be picit a kiskutyát. Nem laknak messze egy 10 perc max 15 perces autó út. (Ui.: A kiskutya anyukája is az én kutyám, csak őt nem vinném mert elég kajla tud lenni ha új helyen van plusz szeret szökni is)

#kölyökkutya #7 hetes #Autóba szállítás
2021. ápr. 10. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

7-esnek probalok megvalaszolni:


"Gratulálok a szaporításhoz." - rogton ezzel kezdte a valaszolo, pedig errol nem szolt a kerdes. Nem is ismertuk a korulmenyeket a kovetkezo kommentig, tehat rogton ezzel inditani egy kicsit kekecnek tunik.


Amugy is senkinek semmi koze hozza, hogy ki a szaporito es ki nem ... itt meg is vannak onkentes megmondok, akik egybol beszolnak. Szerintem sosem a kritikat formalo velemenyre kivancsiak a kerdezok (fogadatlan prokator ... mifelenk kuss a neve), hanem az epito jellegu es segitokesz tanacsokra.


Szoval csak annyi a baj, hogy senki nincs itt feljogositva, hogy beugasson ... segito szandekkal mukodik az oldal.

2021. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11-es


Köszönöm, hogy megpróbáltad elmagyarázni!


Komolyan nem vagyok otthon ebben, így tényleg csak kíváncsi voltam, mi számított bunkónak az adott válaszban, köszönöm a válaszodat!

2021. ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!