Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava miket ehet? illetve...

Csivava miket ehet? illetve milyen jutalomfalatot kaphat?

Figyelt kérdés
a kutyatapon kivul ehet mast a csivava? csak a repat tudom, de ezen kivul? illetve melyik a legjobb jutalomfalat neki?
2021. ápr. 12. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Bármit, amit minden más kutya.
2021. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a megfelelő méretben
2021. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell egy csivavát a kutyától eltérő fajként kezelni? Tiszteld már meg szerencsérlent azza, hogy kutya ként tekintesz rá. Bármit ehet amit más kutyák, hisz ők is kutyák, csak a megfelelő méretű jutit és tápot kell kiválasztani.
2021. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Amit bármilyen másik kutya. A tápon kívül kaphat bizonyos zöldségeket, gyümölcsöket, pl az almát nagyon szeretik. Néha kaphat egy kis tojást, van aki nyersen adja a kutyájának, én csak főve merem. Illetve kefírt vagy natúr joghurtot. Persze mindenből mértékkel.

Én jutalomfalatból a természetes szárított húsokat szoktam adni, nem ilyen préselt, adalékanyagos cuccokat. Pl szárított kacsamell.

2021. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Hé! Egy csivava csak Alaszkában fogott jávorszarvast és frissen fogott lazacfilét ehet !!!

Nehogy tápot merészelj adni neki, mint valami kutyának !!!!

2021. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom azért kérdezi, mert az előző kérdésnél neki lett ugorva, hogy csontot nem kaphat. Mintha a csivavának nem kéne rágni.
2021. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Csontot pl semmilyen kutyának nem adnék.

Ott a száraztáp rágásra, és a játékai amiből szintén árulnak direkt olyan darabokat amik a fogkövesedést előzik meg.

2021. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
De igen, szárított bőrből készült rágó csontot mitől ne ehetne?
2021. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Szárított bőrből lévőt simán ehet, azt én is szoktam adni a kutyámnak, az megpuhul miközben nyammog rajta.

De az nem ugyanaz mint a csont. Az nálam tiltólistás, én ilyen parás gazda vagyok, nem kockáztatok.

2021. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, esetleg tudnatok meg pontos nevet mondani juti falat kozul? nem lenyeg az ar, csak jo minosegu legyen :)
2021. ápr. 12. 13:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!