Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorkie-nak tényleg nem...

A Yorkie-nak tényleg nem hullik a szőre?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, mert kutyaszőrallergiám van, de mégis szeretnék egy olyan kutyát amit nyugodtan tarthatok, sokan azt mondják, hogy a Yorkie az amit az allergiások tarthatnak.
2010. aug. 21. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutya vedlik, de ha allergiás vagy vegyél kínai kopasz kutyát. :)
2010. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem...:) nekem yorkim van és eddig egyetlen fésüléskor sem láttam 1 szál szőrt sem a kefén, se a kanapén,se a szőnyegen..stb...de ha allergiás vagy javaslom a kissebtestű változatát, mégpedig házban tartani, mert kint tényleg vedlenek...elvileg...
2010. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
ez egy nagy hü.lyeség!minden kutyának hullik a szöre akár yorki akár kaukázusi vagy pincsi ez tök mind 1,de ha rendszeresen ki keféled a szörét nem lesz a lakásba ször ha minden nap fefélve van a kutya és minden nap fel porszívozva,fel seperve,fel mosva na enyit eről.nekem van egy spicc-pincsi keverékem és neki is hullik a szőre de a lakásba nincs mert minden nap alaposan takaritva van és minden nap 3 x át fésülöm.sok sikert
2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!