Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép ez kutyus?

Szerintetek szép ez kutyus?

Figyelt kérdés

Ő itt:

[link]


ő a mi régi kutyusunk volt, és összetévesztették a jelenlegivel, pedig szerintem nem hasonlítanak. ő a mostanink:

[link]


2010. aug. 21. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, a kérdésből kimaradt az "a" betű.
2010. aug. 21. 14:18
 2/9 anonim válasza:
Az első szebb
2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

mind a 2 szep


de szerintem elegge hasonlitanak

2010. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szépek :-)

Lehet, hogy te látod a különbséget a 2 kutyus között, de akinek sosem volt spánielje, nem ismeri a fajtát az csak két aranyszínű spanit lát :-)

ugyanúgy, mint ahogy pl. te sem tudnál különbséegt tenni 2 szálkásszőrű tacsi között, a gazdiknak mégis egyértelmű, hogy melyik melyik :-)

2010. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Norczy ***** válasza:
egyáltalán nem hasonlítanak! De nekem tetszik! szakszemmel meg nem tudom mert nem értek a spánielekhez! A lényeg hogy neked tetszen a többi nem számít!
2010. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hasonlítanak, de mindkettő nagyon szép kutyus :)
2010. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg nagyon hasonlítanak, de talán a mostani kutyusodnak sötétebb a füle, meg máshogy van nyírva, de nagyon aranyosak! :)
2010. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az elsőnek világosabb meg nem olyan göndörkés a füle :) szóval szerintem nem hasonlít.


de mindkettő zabálnivaló

2010. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a történet vicces része, hogy az előző kutyus, Zserike vágott a fark volt, a mostaninak pedig megvan a farka, és aki összetévesztette őket, azt hitte, hogy vissza nőtt a farka. xD
2010. aug. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!