Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ivartalanítsam a kutyáim?

Miért ivartalanítsam a kutyáim?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kan és egy 2 éves szuka kutyám és sok helyen olvasom, hogy ivartalanítani kéne őket, miért? Egyébként mindkettő fajtiszta, törzskönyves.

2021. ápr. 15. 11:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
71%
29 az nem azért van mert ivartalanitva van
2021. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%
28 Köszi akkor ezek szerint nem csak én nem találtam és tényleg nincs ilyen 😘
2021. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
32-es Ne haragudj, de kivagy te, hogy helyetted újra bújjam ezeket? tedd le a szép kis popód és nézz utána (az nem utána nézés, hogy az első linket átfutod 😘)
2021. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
78%
Végig néztem az összeset amit a netjogtár ivartalanításra feldobott. Sehol se találtam. Aminek tanulok annak elég sok köze van ezekhez. Egy szóval nem volt róla szó (arról igen hogy veszélyesnek nyílvánított kutyát ivartalanítani kell de arról nem hogy a keverékeket is). Így is feltételeztem hogy lehet én vagyok a hülye, gondoltam meg kérdem, hátha tudsz segíteni de az alapján amit írtál csak egy troll vagy...
2021. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
18%
Troll? ejha, megkaptam. Akkor lehet hogy csak egy túlbuzgó álatvédő hülyeséget állított, de oké troll vagyok. Te mi vagy, ha rosszul informált embernek neki esel? :D
2021. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
71%

Konkrétan leírtad hog törvénybe van foglalva hogy, olvastad jogszabályban.

Ekkora magabiztossággal nem gondoltam volna hogy csak egy "rosszul informált" ember vagy és nem szándékosan terjesztesz hazugságokat. De elnézést kérek tévedtem ezekszerint

2021. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki magából indul ki :) De törvényre hivatkoztak, illetve már jó néhány ilyen állatvédő is nekem esett már ordítva, jó állatvédő módjára, hogy kötelező, és ássam el magam :)
2021. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell megkérni őket hogy virítsák a jogszabályt. Ha nem tudják valószínűleg nincs igazuk. Ha tudják akkor tanultunk valami újat
2021. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérdező hogy nem a kérdésedre válaszoltam(válaszoltunk) de fontosnak tartottam tisztázni ezt a félre értést
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!