Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert dragabbak a kutyanak...

Miert dragabbak a kutyanak valo izuletvedok mint az embernek valoak?

Figyelt kérdés

Nem akarok neveket irni, de a jobb minosegu kutyaizulet-vedo dragabb mint a jo minosegu emberi izuletvedo. Es talan az embernek valo jobb minosegu is.

Ti adnatok embernek valot kutyanak?

Vitaminokrol van szo, nem gyogyszerrol.



2021. ápr. 15. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Peldaul ha kalium hianyod van nem ehetsz meg naponta 20 kilo banant, de bevehetsz egy kalium tabit, amivel konnyebben potolhatod a hianyt.

Oreg kutyanal a pacal es a malacful mar nem eleg.

Tapasztalatbol mondom.

A kutyusom az izuletvedoktol sokkal jobban lett.

2021. ápr. 15. 20:25
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen az igazi zoldkagylo az tenyleg jo. Ebben egyet ertek.

De a komplex izuletvedo az mas. Abban tobb minden van, es csakis kajaval minden nap ezt potolni egy olyan kutyanal akinek izuleti problemai vannak mar nehezebb lenne.

Ahogy irtam az enyem kap komplexot+zoldkagylo+lazacolaj

2021. ápr. 15. 20:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A tablettat is pacalbol es malacfulbol gyartjak ... de latom mi a helyzet, elnezest, hogy probaltam segiteni ... nem zavargok tobbet, egyertelmuen ertelmetlen :)
2021. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem nem ertelmetlen. En nem tudtam peldaul, hogy malacfulbol csinaljak a tablettat.
2021. ápr. 15. 20:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Porcokat,és zselatint ajánlanak izületvédésre még.egy próbát érdemes tenni :D
2021. ápr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!