Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol lehet olyan izuletvedot...

Hol lehet olyan izuletvedot kapni amit ratekersz a konyokodre meg a csuklodra?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok amelyik gumis es nem tudod szabalyozni hogy milyen szoros legyen es egy ido utan kinyulik es nem tart en azt szeretnem tudni hol lehet ilyen bandage szerut kapni?

2019. júl. 13. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Valami gyógyászati segédeszköz boltban kérdezz rá.
2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri hasznalatos bandage kell hanem gumis es van rajta altalaban tepozar
2019. júl. 13. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mit szeretnél, mert a leírásod alapján a bandázsra gondolsz, aztán írod, hogy nem bandázst akarsz? Szerintem keress rá így (bandázs/csuklóbandázs) és nézd meg mi ez, mert valami félreértés lehet a részedről.
2019. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az intersportban láttam ilyet ami tépőzáras.
2019. júl. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konyokbandazs a neve annak, ami feltekerhetos, de nem tepozaras. Annak az izulet osszeszoritasa a celja, megnovelve az izuleti folyadek nyomasat, igy vedi az izuletet.

A gumis konyokgumi, annak inkabb az izulet melegen tartasa a celja, masodlagos a szoritas, ezert sem olyan szoros.

2019. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
peldaul ilyesmire gondolok [link]
2019. júl. 14. 09:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!