Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek a kutyáitokat?...

Mivel etetitek a kutyáitokat? Ha táppal akkor milyennel?

Figyelt kérdés

Ha barfozol milyen nyers hússal?

Ha főzöl neki akkor mit?


Lehetőleg minél részletesebben mondd el kérlek mit kapnak a kutyáid. ;-)



2021. ápr. 19. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Disznócombot főzök neki rizzsel és zöldségekkel.
2021. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Brit Care tápot kap, mellé rizst főzök és kap hozzá egy kevés főtt csirkehúst is.
2021. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Select Gold Sensitive Mini Juniort kap. Amikor kihoztam a sinértől, nagyon pici volt és gyenge, mondta az ebrendész hogy amúgy Lidl-ös olcsó táppal etet a telepen, erre van keret, de neki vett külön Select Goldot, és ezzel etessem továbbra is. Most már 11 hónapos, megerősödött, most fogunk váltani felnőtt tápra. Sokat gondolkodtam hogy mi legyen az, végül úgy döntöttem hogy Real Nature Wilderness lesz. Holnap érkezik az első adag, remélem beválik.

A száraztáp a fő kajája, de néha szokott kapni nedveset is. Abból is ugyanolyat vettem mint a száraz, Select Gold Sensitive-et. Most pedig rendeltem a Real Nature-höz is nedveset, ugyanazt a márkát hogy tuti ne legyen baja a gyomrának.

Emellett időnként kap főtt tojást, és bizonyos zöldségeket, gyümölcsöket, persze mértékkel. Például az almát nagyon szereti. És néha keverek a száraztáphoz kefírt vagy natúr joghurtot. Ezt szintén az ebrendész ajánlotta.

2021. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 kilós akitánk van. Bosch lazacos tápot kap, rá 1-2 kanál konzervet, mert így szereti. Emellé 2hetente 1-2x főzünk neki csirkenyakat és farhátat, belsőségekkel és zöldséggel, amit főtt rizzsel körítünk neki. Makk egészséges, sosem betegeskedik, aktív is :)
2021. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3 eves, valogatos.

Tobb mindennel prpbalkoztunk, most azt hiszem vegre bevalt valami. Carnilove kacsa-facan felnedves tappal etetem. Reggel megkapja a napi adag 1/3-at, csak tápot, este kap tapot es konzervet (GranCarno) is fele-fele aranyban, pluszban uborka, alma, répa - ami eppen van itthon. Kuraszeruen lazacolaj, kokuszolaj, kendermagolaj, neha kap tokmagot, kis zoldsegpelyhet.

Almat (kb. felesbe esszuk) delutani seta utan is szokott kapni, mert imadja.

Jutalomfalatbol is Carnilove, tobb izben.

Ha fozesbol marad valami, ami szamara sem karos (csirkenyesedek, vagy husleves maradek, tejfol a doboz aljan) , azt a reggeli melle vagy helyette megkapja.

2021. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care száraz tápot kap + reggel 2 kanál konzervvel este 2 kanál natúr joghurttal/kefirrel + egy pohár vízzel felöntve + zöldkagylópor + napközben kevés szárított marhahúst.
2021. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Multifit és Premiere márkájú tápokat kap, néha kacsahúst.
2021. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Premiere táppal etetem a kutyáimat.
2021. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Purizont kapnak, mindig más ízesítésűt.


Szerencsére kb bármit ehetnének, az ár-érték arány alapján döntöttem mellette(70% hús 30%gyümölcs-zöldség, gabonamentes és 1300-1400/kg).

2021. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bosch tápot kapnak. Szoktunk nekik főzni csirkefarhátat, nyakat, májat, rizzsel, zöldséggel. Sajnos nem esznek egy félét sok ideig egyhuzamban.
2021. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!