Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kihányta ma a reggeli...

A kutyám kihányta ma a reggelijét. Ez normális?

Figyelt kérdés

Teljesen egyben voltak a kutyakaja darabkák, azért dobta ki mert nem rágta meg jól? Elég hamar bevágta ma a reggelijét, peidg nem szokott habzsolni, de tegnap kirándulni voltunk, biztos megéhezett. Utána meg akarta enni, de elvettem előle. A széklete reggel normális volt, a kedve is ugyanolyan.

Valami baja van , vagy ez előfordul? Adjak neki mengint enni, vagy csak délután a következő etetésnél?


2010. aug. 22. 07:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* megint
2010. aug. 22. 07:27
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
ha te hánysz normális?
2010. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs baja és később sem látsz rajta semmi furcsát, akkor valószínűleg csak túl gyorsan evett.

Szerintem adj neki enni, mert ha éhezteted később megint gyorsan be fogja lapátolni és az eredmény hasonló lesz...


Különben tudom undorító, de véleményem szerint nem lesz attól baja, ha megeszi amit előzőleg felöklendezett. Na persze én most olyan állagú kajára gondolok, amit csak visszaköhögött vagy ilyesmi. Tehát hogy nem néz ki konkrétan hányásnak. Na szóval érted.

2010. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
tán nem ártan annak az ebnek habzsolást megakadályozó kajástálat venni....meg a kirándulás után enni adni ;)
2010. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha csak a kaja jött vissza, semmi baj. A kutyák gyakran hánynak. Sokszor direkt is, pl. a kölyköknek vissza szoktak hányni kaját etetés címén.
2010. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

08:24 Ez most komoly? Sokszor voltak kiskutyáink régen, amikor még volt szuka kutyánk, de sosem csinált ilyet. És még nem is hallottam erről a jelenségről.

:-O

2010. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én kis yorkim is állandóan túlzabálja magát aztán be szokott hányni a szőnyegre :(

de nincs semmi baja,csak állandóan zabál...

szerntem a kutyádnak is ez a baja

2010. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
08:39 te meg mint a gazdája ezt hagyod...nagyon "felelősségteljes" :S
2010. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
08:20 természetesen kapott vacsit, kirándulás után, és mondtam, hogy máskor nem szokott habzsolni.
2010. aug. 22. 08:59
 10/12 Akiteki ***** válasza:

8:27

Igen. sokszor előfordul. Még a kanok is próbálják így etetni a kölyköket. Ezért szoktam először a kicsiknek enni adni és mikor már alszanak, akkor a nagyoknak. Még farkaskorukból való ösztön: hasban vitték haza a kaját a kölyköknek a vadászatból.

2010. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!