Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy haver együtt szoktunk sétáltatni kutyát egy nagyon-nagyon jó embernél aki már majdnem a pótmamám

ez a haver kutyája csont és bőr de komolyan már itatni se itatja a kutyája annyira nem érdekli meg is szokta ütni és én arra gondoltam titokba kihívnám a menhelyeseket h szegény kutyát vigyék el de szerintem ez kiszúrás is lenne a haverrel szemben és nem is tudnék a szemébe nézni mert azért néha jól elbeszélgetünk de mikor a kutyára nézek akkor csak ez a dilemma forog bennem van egy másik kutyájuk aki sovány de nem csont sovány mert ezt a kutyát (is) szoktuk etetni és ezen látszik mert kistestű de haver kutyája nagy-közepes testű és az nem lakik jól pár falat husin és etetni meg nem tudom mert nekem is van két kutyám :S

mi legyen? ők azért nem etetik mert eladósodtak pénz hiányba vannak de azért nyaralni eltudtak menni :S eddig nem volt csont sovány csak sovány és kezd elfajulni a helyzet szerintetek mit csináljak? mert szegény kutya már eszi a dinnyehéjat is amit az utcáról szedett össze a kutyus de látszikh szereti a kutya a gazdiját de mégis mit tegyek???? S.O.S


2010. aug. 22. 15:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
bocsi h hosszú lett
2010. aug. 22. 15:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hívd a menhelyeseket.

miaz hogy kiszúrnál vele?? szerintem túl éli ha elviszik a kutyáját akivel külömben se törődik. de a kutya nem fogja túlélni ezzel a gazdával.

2010. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát azt hiszi h a barátja vagyok sőt sztem az vagyok :S és ez hátba szúrás lenne , nem?
2010. aug. 22. 15:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne a menhelyeseket hívd titokban, hanem ülj le a haveroddal (vagy ha gyerekek vagytok akkor a szüleid az ő szüleivel), és beszéljétek meg, hogy mit lehetne tenni, mert a kutyának ez így nem élet. Ha ők végképp nem tudják megoldani a kutya tisztességes etetését, és ti sem tudjátok átvállalni, akkor keresni kell neki másik gazdát.
2010. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hivd a menhelyeseket
2010. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
gyerek vagyok ő meg 18 éves és anyum nagyon bírja ezt a havert és hiába mondom anyumnak ő szemet huny e felett az ő szülei meg hát félek tőlük :S:S
2010. aug. 22. 15:22
 7/20 anonim ***** válasza:

ha ennyire félsz tőle akkor csináld azt hogy mondd hogy nagyon tetszik neked z ő kutyája és hogy nem adhatná-e neked esetleg.. nemhiszem hogy fog neki hiányozni.

anyukáddal meg beszéld meg hogy ez igenis nagyon komoly hiszen éhezteti azt a kutyát. szóval KÍNOZZA és nem lenne kiszúrás hidd el.

2010. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de én nem tudom befogadni egy kutyát :S és ezt ő is tudja mert múltkor találtunk együtt egy kis kutyát kidobva és mondtam h én nem tudom beválalni és akkor ő is ott volt így ebből az lett h anyu hívta ki a menhelyt
2010. aug. 22. 15:27
 9/20 A kérdező kommentje:
meg attól tartok h ha nem a menhely viszi el akk azt hiszi h ő ezt jól csinálta és szerez egy újabb kutyát :S
2010. aug. 22. 15:28
 10/20 anonim ***** válasza:
akkor ezt "rejtsd" el a beszélgetésben hogy kérdezz rá hogy hogyhogy ilyen vékony a kutyád. eddig nem volt ilyen de csak barátságosan kérdezd meg mintha tényleg kiváncsi lennél. jobbat énsem tudok.:S
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!