Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shi-tzu spániel keverék...

Shi-tzu spániel keverék kutyusunk reggel bágyadt volt, folyton feküdt, behúzta a farkát, lihegett, nem evett nem ivott, a játékait le se sz*rta. Elvittük állatorvoshoz, már félúton magához tért, doki megvizsgálta, szerinte semmi baja. (? )

Figyelt kérdés
Hazahoztuk, bumm, ugyanaz. Szinte a nevére se hallgat. Fél órára rá habosat hányt (a doki adott neki vmi vitamin inyjekciót) Szerintetek mi lehet a baj? Tegnap még teljesen jól volt.
2010. aug. 22. 19:02
 1/5 Akiteki ***** válasza:
57%

Ha az orvos nem mondott semmit, akkor laikusok látatlanban hogy diagnosztizálnák?

Ha nem tudja mi baja, el kell vinni másik orvoshoz. Ahogy írod, az injekció teljesen hatástalan volt.

2010. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Depresszióra gondoltam - bár semmi oka rá - de ahhoz nem jön a hányás, ha csak nem lehett az inyjekciótól...

egyébként nem muszáj diagnosztizálni, csak valaki nyugtasson meg, hogy megmarad a kutyus... :)

2010. aug. 22. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
jut eszembe, doki lehetett vagy 20, szóval nagyon nem bíznék benne. csak hát sok volt az a 4500 így hirtelen, nem tudom máshoz vinni
2010. aug. 22. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném másik orvoshoz, mivel úgy tűnik a leírásodból, tényleg beteg.
2010. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 évesen még nem lehet állatorvos a doki. nem lesz semmi baja, lehet összeevett valamit vagy megfogott egy békát. nekünk is volt. a kuty egész nap habosat hányt és ugyanúgy bágyadt volt és nem evett. én kényszerből itattam és miután kiürült a gyomrából a hab jól lett. amúgy a melegtől is lehet, az én kutyám néha alig iszik és napon fekszik (fekete a szőre). az én állatorvosom is még fiatal most kezdett el rendelni 1 éve kb. jobban bízok benne mint az 50 éves volt dokinkba. manapság már sokkal többet tanítanak mint régen és őket még legalább tényleg érdekli a szakma.
2010. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!