Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lekezelem a kutyámat bolha...

Ha lekezelem a kutyámat bolha ellen, meddig normális még vakarózik?

Figyelt kérdés

Van rajta kiltix nyakörv,és megfürdettem biogance élősködők elleni samponnal.

De még midnig vakarózik,bolhát nem látok már benne,de ez szerintem nem számottevő sajnos:S


2010. aug. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy vakarózik, lehet valamire ételallergiás, lehetnek a bőre alatt kispókok( szalmán meg ilyesmiken vannak és befúrják magukat a kutya bőre alá), lehet hogy rühes vagy valami más bőrbetegsége van. Véletlenül nem hullik ki foltokban a szőre?
2010. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem nem hullik a szőre.

kis apró pici piros csípések vannak rajta,ami 1 nap alatt begyógyul.

ma fürdettem meg,ezért kérdezem,hogy mennyi az az idő ami még normális,hogy vakarózhat a csípésektől.

2010. aug. 22. 19:54
 3/4 Akiteki ***** válasza:
a szúnyogcsípés is legalább 2 napig viszket. Gondolom a bolháé sem jobb. A nyakörv nem 100 %-os, ha teljesen nyugodt akarsz lenni, hogy nem jönnek újra, tegyél rá spot-ont. Az elpusztítja a petéket is, amik esetleg még megbújtak benne. A nyakörv nem.
2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké

Meglátom hogy fog viselkedi holnap,és ha nem javulna mindenféle képpen doki.

2010. aug. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!