Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merjem egyedül hagyni?

Nikoláj Gyeprefos kérdése:

Merjem egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van nálam a kiskutyám. Most 3 hónapos. Eddig itthon voltam vele, viszont jövő héten vissza kell térjek a munkához, és nagyon félek itthon hagyni szegénykémet.

Eddig még csak egy órát volt max itthon egyedül, mikor bevásárolni mentem, azt jól bírta, mikor kiléptem az ajtón letudta két-három ugatással, utána csendben volt, arra értem haza hogy csucsult. Viszont nagyon félek most hogy rossz lesz neki egyedül, nincs segítségem aki maradna vele míg én és párom dolgozunk..

Nektek van ezzel esetleg valami tapasztalatotok? Vagy tanács hogy hogy tehetném könnyebbé számára?

Elzárni biztosan nem fogom, mert ilyen tanácsot már nem egyet kaptam, de ezt én nem tudnám megtenni vele.

Szobatisztasággal már boldogul, lentre végzi a dolgát, éjjel pedig pelusra, efelől nem aggódom.



2021. ápr. 28. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Arra figyeljetek, hogy ne tudja begubancolni magat semmibe, hogy semmi olyat ne tudjon megenni vagy szetragni amit nem kellene ... az idovel nem lesz baj, a kutyaknak piszok rossz az idoerzeke es egyaltalan nem ugy elik meg az ido mulasat mint mi emberek. Valoszinu egesz nap aludni fog.
2021. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Az a gond hogy egyébként egészen tegnapig úgy volt hogy a május még szabad lesz nekem, így gondoltam van időm elkezdeni szoktatni aprajával, aztán ma jött az email a kezdésről, amire abszolút nem számítottam, de remélem jól fogja viselni, a héten úgy is elválik hogyha a 4-5 órát jól viseli, hátha jól fogja a 7 órát is. 😇

2021. ápr. 28. 22:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!