Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tenyésszes a csivaváimat?

Hogyan tenyésszes a csivaváimat?

Figyelt kérdés
Volt ma a piacon 3 szuka csivava és elég olcsón adták őket (10.000Ft/db), megvettük mind a hármat hogy ha felnőnek tenyésszük őket. De pontosan mit is kell csinálnunk?
2010. aug. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 11/48 Harrr ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy segítettem neki, azt észrevenném. Olyankor viszket az orrom :D (Most nézem 3 szuka csivava, így beltenyésztett nem lesz. Csak értéktelen szaporított tucatkutya.)
2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Istenem azt írtam 3 SZUKA akkor mért lenne beltenyészet?

Majd keresek nekik fedezőkant annyi van belőle mint a tenger. Én csak az etetésükre meg ilyenekre kértem tanácsot.

2010. aug. 22. 20:39
 13/48 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem így működik. Nagyon de nagyon nem így működik.

És ne nagyon dicsekedj vele hogy 'és akkor ha szaporítás, mindegy, csak hogyan kell csinálni?'

vagy tudod mit? igen is mondd minden vevőnek hogy te szaporító vagy.


te hány éves vagy? 10? ha 10 fölött vagy akkor meg egyáltalán te normális vagy?


AZT SE TUDOD MI AZ A TENYÉSZTÉS

szerinted egy rendes lelkiismeretes tenyésztő piacon veszi a kutyáit 10ezer forintért? ráadásul gondolom testvérek, mi mások is lehetnek, őket akarod pároztatni? TE NORMÁLIS VAGY?


nagyon hamar felejsd el ezt az ötletet.

kár hogy a szaporítókat nem büntetik.

ha meg még azt se tudod mi az a szaporító, akkor..chö.


[link]


magyarul tudod mi az a szaporító? és mi leszel te is? sőt már most is az vagy? pénzéhes bunkó köcsög..

na és még hozzátéve hogy hülye.


öcsém. piacon veszi a csivaváit akik 10ezret érnek, testvérek és őket akarja pároztatni hogy tenyéssze őket. nahát nagy az Isten állatkertje.


de szüleid se normálisak... -.-

2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Akiteki ***** válasza:
76%

Ja, azt én sem néztem, hogy mind szuka. Mindegy mit mondunk, úgyis keres majd nekik valami kant az első alkalommal. Majd a nyakán marad az összes. Annyi csivava szerű van, hogy Dunát lehet rekeszteni velük.

Csak azt nem értem, hol van a piacon a felügyelet ilyenkor? Tilos piacon kutyát-cicát, más hobbyállatot árulni.

2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Harrr ***** válasza:
84%

Azt hiszem nem fognak segíteni. Legalábbis remélem, hogy nem fognak.


Lehet tényleg egyszerűbb lenne ha te fedeznéd őket. Családon belül elosztanád, ki melyik napon megy végig a kutyikon, amíg fokhagymaszaguk nem lesz, és nem fognak rózsaszín habot izzadni a hátukra.


Remélem sokat segítettünk. HÁHÁ Remélem nem. F*szarcú.

2010. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon merész, ha minden tapasztalat, ismeret nélkül "tenyészteni" akarod őket. Ezt szaporításnak hívják és nagyon felelőtlen dolog. A tenyésztéshez szükséges ismereteket nem itt a neten, egy fórumon kell beszerezni...
2010. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Nálunk nem tilos, szerencsére megengedik és így elég jó áron meg tudtam őket venni. És senki nem érti h 3 szukát nem lehet egymással pároztatni??? Mért jön mindenki a beltenyésztéssel?
2010. aug. 22. 20:43
 18/48 anonim ***** válasza:
88%
Tök mindegy hogy milyen neműek. Értsd meg hogy a kölykök betegek, nyomorékok lesznek. Ki fogja így megvenni őket? Majd repülnek az utcára a kocsik alá. És a szukák is nagy eséllyel sérülnek, belehalnak a szülésbe hisz fingod sincs az egészről. Hányok tőled
2010. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Hánnyál ahogy jól esik.

Amúgy az alapot tudom.

1.fedeztetés

2.itatás, etetés

3.eladás

2010. aug. 22. 20:57
 20/48 anonim ***** válasza:
91%
Undorító kutya gyáros. Miattatok van tele az ország éhező, szenvedő, beteg állatokkal. De a sors majd megbosszulja.
2010. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!