Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tenyésszes a csivaváimat?

Hogyan tenyésszes a csivaváimat?

Figyelt kérdés
Volt ma a piacon 3 szuka csivava és elég olcsón adták őket (10.000Ft/db), megvettük mind a hármat hogy ha felnőnek tenyésszük őket. De pontosan mit is kell csinálnunk?
2010. aug. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Nem zavar senkit sem, hogy parasztlázító kamukérdés? Mindenki úgy nekirontott a kérdezőnek, mint Zrínyi a törököknek, de a kérdező a további kijelentéseivel csak tovább szította a hangulatot. Már-már lincshangulat alakult ki...
2010. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy valószínüleg nem kamu kérdés, tényleg sok ilyen hülye van, mit gondolsz honnan van annyi hirdetés az express.hun?
2010. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt az express.hu-ról? Túl "hétköznapi szaporítós" esetet mutat be, gyakorlatilag egy tökéletesen tudatlan hülyét játszik el, ennyire debil ember nem létezik!


Csak gondolkodjatok el! Itt a GYK-n cigány/zsidó kérdések mellett az ilyen szaporítós/tenyésztős kérdések szítják fel a hangulatot a legjobban. Valaki mindig jót röhög a háttérben rajtuk.

2010. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Harrr ***** válasza:
100%

Ha ez kamu kérdés, és ő ezen nevet, akkor egy kicsit sajnálom. Milyen élete lehet egy ilyen "embernek"?


Ha szerinted a kérdező túl buta, túlzottan szaporító, akkor szívesen mutatok neked pár ilyen embert a környéken. Nagy részük harci kutyákat, és az éppen divatba jött fajtákat tenyésztik. Minden tudás, papír nélkül. Nem is igazán a papírral van baj. Inkább a hozzáállásukkal.

2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Akiteki ***** válasza:

Jó lenne azt hinni, hogy ennyire debilek nem léteznek.

De sajnos naponta találkozni velük személyesen is.

2010. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Hát igen sok ember mászkál olyan táblával hogy debil szaporító vagyok...én is minden nap találkozok ilyenekkel...
2010. aug. 23. 18:44
 47/48 anonim válasza:
Akkor legalább te ne legyél ilyen ember!!! Mert a kutyáid meg fognak halni ha amiket leírtak nem tudod megcsinálni.Bár nem éri meg szaporítani ha te is 10 ezerért akarod eladni a kutyáid mikor ráköltesz (nem is tudom mennyit) de biztos többet mint amennyit kapsz a kölykökért.
2010. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Nem a táblára értem XD

Hanem a szaporítóra mert tényleg vannak olyanok akik úgy szaporítanak ahogy te akarsz!Ne kínozd szegény állatokat!

2010. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!