Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell a kutyákat befesteni?

Miért kell a kutyákat befesteni?

Figyelt kérdés

Külföldön eddig is nagy divat volt a kutyákat főleg kékre vagy pinkre festeni, de egyre inkább látom magyar utcákon vagy trénereknél is. Ez mire jó? Csak divat? Vagy jelent valamit? Mert legtöbbször segítő kutyákat, service dogokat láttam befestve.


[link]



2021. ápr. 29. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem(!) Csak divat.

Mivel ha most tanul az a kutya, vagy szolgálati, ráköthetnek egy szalagot, vagy a nyakörvén keresztül jelezhetik

2021. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Segítő kutyát mégis minek festenének be? Hülyeség

Esetleg ráraknak egy ilyen feliratú hámot, mert jajj de menő. Uszkár amúgy sem szokott segítő kutya lenni.

2021. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jézus Krisztus, ez mire jó...?
2021. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Idióták festik be a kutyájukat, semmi jelentősége nincsen, ahogy az ilyen emberek létezésének sem.
2021. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Soha életemben nem láttam még festett kutyát, pedig sokat utazom. Redditen láttam néhány ilyen képet még nagyon régen, de azoknak a számát egy kezemen meg tudom számolni és mind amerikai volt. Nagyon erős túlzás ezt divatnak nevezni, pláne azt mondani, hogy az külföldön divat.
2021. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell, csak ha a kutya mondja. Az meg nem mondja.
2021. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Emberek is festik a hajukat mindenfele termeszetellenes szinure ... a kutya az ember legjobb baratja :)
2021. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

És miért is kell azonnal leszólni az embereket,még ezért is? Miért lenne az a tökéletes minta gazdi aki semmit nem "divatból" csinál? És,ha én egy divatos nyakörvet akarok a kutyámra? Vagy masnit kötök a füleire? Majd én is le leszek szólva mert merészelrem valami olyat tenni a kutyára ami nekem tetszik őt meg nem zavarja?

Tiktokon utánozzátok egymás hülyeségeit meg trendjeit (tisztelet a kivételnek),hülyét csináltok magatokból,de ha egy kutyás követ valamilyen trendet és aggat valami egyedit a kutyájára (vagy jelen esetben befesti) az már teljesen elfogadhatatlan,az olyan ember ne is létezzen,ne is tartson kutyát..


Nem árt vele semmit a kutyának,nyílván egy kozmetika sem festene kutyákra nézve rossz,ártalmas festékkel.

A kutya nem nyalja magát mint a macska,egy mosás alatt kikopik a bundájából,ráadásul abszolút nem zavarja a kutyát,tehát nem árt neki vele.Most meg,hogy valakinek tetszik-e az ő kutyája vagy sem az kit érdekel? Neki tetszik,az a lényeg.Ők boldogok így.

Ha jól tartja amellett,hogy mindenféle színre festi hát had csinálja már anélkül,hogy leszóljátok ismeretlenül.


Az is lehet,hogy ő egy ünnepségre vagy uszkár összejövetelre csináltatta.Én már láttam olyan havaneset is akinek panda kinézetet festettek,sőt olyan törpe uszkárt is akinek színes füleket..:D

2021. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, olyantól kéne megkérdezni aki már befestette. Én még nem láttam az utcán festett kutyát, azt írtad, egyre többször látsz magyar utcákon is, kérdezd meg az illetőt legközelebb.
2021. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
lepontozhattok, de sztem nagyon meno :D es nem hiszem hogy a kutyusnak lenne tole barmi baja, vagy nem lenne neki jo
2021. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!