Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy finnyás a...

Honnan tudom, hogy finnyás a kutyám vagy beteg?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 napja vettem észre a kutyámon, hogy nem nagyon akar enni. Úgy voltam vele lehet nem éhes hiszen előfordult már. A mai napon viszont realizáltam, hogy sokkar fáradtabbnak tűnik mint eddig. Eddig kinnt szaladgált az udvaron, egész nap ugatott a többi kutyával, ma meg bennt van a kis óljában és alig akar kijönni.

Eddig konzerves kutyakaját adtunk neki, és ette. Most viszont rá sem akar nézni. Hiába próbálom a kis jutalomfalatokat is odaadni neki, nem kéri. Tegnap próbáltam egy kis disznósajtot odaadni neki, azt sem kérte. Ma próbáltam egy kis szalámit, és egy sajtdarabkát, azt viszont megette.

Most csak finnyás lett, vagy esetleg beteg?



2021. ápr. 30. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám a máskor szeretett ételeket van hogy 2-3 napig sem eszi meg.

Nem tudom miért de nem egyszer jártam így.

Ilyenkor adok neki olyat amit imád ha megeszi akkor tudom semmi gond. :)

Persze ha bágyadt mellette akkor nem ez a gond.

2021. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most jöttünk a dokitól, azt mondta valószínűleg a mostani kullancsinváziótól van egy picit rosszul. Kapott 4 szurit, illetve algopirint kell majd neki adni egy pár napig, mert volt egy kis láza is.

Sok folyadék kell neki, mert dolgoznia kell a veséjének, mivel azt támadják meg főleg.

2021. ápr. 30. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, szerencsére akkor nem nagy a baj, ha nem lett babéziás vagy lyme-kóros sem.
2021. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!