Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy finnyás a...

Honnan tudom, hogy finnyás a kutyám vagy beteg?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 napja vettem észre a kutyámon, hogy nem nagyon akar enni. Úgy voltam vele lehet nem éhes hiszen előfordult már. A mai napon viszont realizáltam, hogy sokkar fáradtabbnak tűnik mint eddig. Eddig kinnt szaladgált az udvaron, egész nap ugatott a többi kutyával, ma meg bennt van a kis óljában és alig akar kijönni.

Eddig konzerves kutyakaját adtunk neki, és ette. Most viszont rá sem akar nézni. Hiába próbálom a kis jutalomfalatokat is odaadni neki, nem kéri. Tegnap próbáltam egy kis disznósajtot odaadni neki, azt sem kérte. Ma próbáltam egy kis szalámit, és egy sajtdarabkát, azt viszont megette.

Most csak finnyás lett, vagy esetleg beteg?



2021. ápr. 30. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ma viszem orvoshoz, 3 után rendelnek. De addig azért írtam ki a kérdést hogy ti mit gondoltok erről.
2021. ápr. 30. 11:37
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Orra, szeme, nyelve milyen? Inni iszik?
2021. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem látok rajtuk semmi furcsát, viszont inni sem nagyon akar.
2021. ápr. 30. 11:51
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Pisi-kaki rendben van?

Egy ismerősöm kutyájának bélelzáródása volt (lenyelt egy labdadarabot), utána nem evett, nem ivott, legyenült, de mire leesett a hülye gazdájának hogy nagy a baj és rohanni kéne az orvoshoz, késő volt.

2021. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h beteg, ennyire nem finnyás egy kutyus sem - az elbújás pedig elég beszédes. Majd írd meg h mit mondott a doki.
2021. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A finnyás kutya csak bizonyos ételeket nem eszik, a beteg kutya semmilyet.
2021. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mivel kinti kutyus, nem nagyon tudom hogy hol és mikor ürít. Most próbáltam egy kis spagetti husit adni neki. Egy pár falatot evett, atán abbahagyta. Nem normális ha egy kutya ilyen keveset eszik. Remélem nem lesz komolyabb baja.
2021. ápr. 30. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Renben, 3-4-5 óra körül majd visszajövök és elmondom mit mondott a doki.
2021. ápr. 30. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Igerd meg,h ezentul rendes hust adsz neki,nem kutyakonzervet vagy tapot!!!
2021. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbálok majd minél változatosabb étrendet kialakítani neki, és megkérdezem az orvost mi javasolna.
2021. ápr. 30. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!