Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rámbíztak egy kutyát pár napra?

Rámbíztak egy kutyát pár napra?

Figyelt kérdés

A gazdája beteg lett es korhazba kerult, nem ismerem a kutyat csak annyi, hogy a szomszed lakasban lakik es neha beszelgetunk a gazdajaval (huszoneves srac). 4 napig kell vigyázzak a kutyara (20 kilós keverék lany) odaadta a lakas kulcsát meg minden, 4-5 nap mulva tudnak a szulei a kutyáért jonni (erdelyiek). Nagyon szeretem a kutyakat es nekem is volt de iszonyuan felek, hogy valami baja lesz. Nagyon huz amikor setalunk a gazda azt mondta ilyenkor huzzak vissza erosen de en eleg alacsony meg gyenge vagyok, baromi faraszto.

Amugy jofej kutya, lakasban bujos es cuki de az utcan egyaltalan nem figyel ram. Tippek, hogyan setaltassam? Nagyon forgalmas helyen lakunk es mihelyt kimegyünk az utcara rengeteg inger..



#Staffikeverék
2021. máj. 2. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha van valami betanult szó, pl. nyugodj, azzal csitíthatod, de a megbízótól kérdezz ilyeneket.
2021. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Vigyel magaddal a zsebedben jutifalatot es ha a kutya tul beindul a kornyezetre, tereld vissza a figyelmet a jutalomfalattal a te iranyodba.
2021. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne húzd, hanem rántsd. Persze van még egy rakat finomabb módszer is esetleg nézz meg pár videót a témában, a 0-ról elég nehéz írásban elmagyarázni. Inkább csak bírd ki a négy napot.
2021. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen rövid idő alatt nem hiszem, hogy meg fogod tudni tanítani normálisan sétálni. Én haltit raknék rá.
2021. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem jutalomfalattal működött. Csak akkor ne legyen jól lakva, mert akkor nem fogja érdekelni a jutalomfalat, de nagyon éhes se legyen, mert akkor meg nagyon gyorsan kap az étel után, és megharaphat.
2021. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Menjetek el kocogni. Utana nem fog huzni.

Mozgashiany miatt huz.


A kajajat seta kozben add neki es tanitsd parancsszavakra,amit otthon megtamitottal.

2021. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!