Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A húgom rámbízta szilveszterre...

A húgom rámbízta szilveszterre a kutyáit és azt mondta hogy szobatiszták. De kiderült, hogy nem azok és össze vissza hugyozzák és sz@rják a lakásomat. Mit tegyek? Ha így megy tovább én kivágom őket.

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Pórázon vidd ki őket sétálni, legyél velük kint, amíg el nem végzik a dolgukat.

Nem tudom, hogy mennyi idősek a kutyák, de néhány óránként érdemes őket megpisiltetni.

2017. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Idegen helyen vannak, gondolom félnek, plusz ott is durrognak már a petárdák. Sétálni vitted őket?
2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Talán félnek?
2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Máj déjután lenn voltam velük kétszej de akkor is idepisiltek a szoba közepére. mostmár lesem merem vinni a tüzijáték miatt.-
2017. dec. 31. 20:18
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi a gépelési hibáért, telóról vagyok.
2017. dec. 31. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, most már félő, hogy világnak mennének a zajtól. Sajnálom, ki kell bírni, legközelebb meg nem bevállalni a kutyaszitterkedést 😀😶
2017. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Zárd őket a fürdőszobába vagy egyéb csempés helyiségbe/garázsba/pincéba stb. De ez amúgy is jó ötlet, legalább csak egy helyet piszkítanak össze, utána meg majd megmondod a testvérednek, hogy takarítsa fel, ha nem mondott igazat.
2017. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Már a fő kérdésnél hülyére röhögtem magam.
2017. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Takaríts
2017. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!