Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes rottweilernek bőrnyak...

10 hetes rottweilernek bőrnyakörv?

Figyelt kérdés
Bőrnyakörv jó lehet neki egyelőre, és később ha nagyobb lesz fojtó nyakörv?
2021. máj. 2. 23:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, mi a fenéért nyúznék egy kutyát azért mert van rajta egy lánc nyakörv? :DDD
2021. máj. 3. 11:08
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
De kérdező, véleményt kértél, akkor miért sértődsz meg a válaszokon?
2021. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ki sértődött meg? Ha megkérdőjelezek valamit az megsértődés?
2021. máj. 3. 11:47
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Sprengert vegyél. Az nem fogja megfogni a szőrét.
2021. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Enyemen lanc folyto van,de nem folytora allitom. Hanem fixre teszem. Megtanitottam a nem huzos setara. Enyemen is jol mutat.


A bort letepte egy nemetjuhasz,amikor verekedett a kutyammal. A nj kezdte. Igy megegy 15 000 huf os bornyakorvet nem veszek a kutyamra.

2021. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk nem kéne engedni hogy verekedjenek, a te kutyádat is meg kellene nevelni. És fojtó, istenem.
2021. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó mikbe vagy lol?
2021. máj. 3. 14:05
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Pedig csak azért akarsz fojtót egy BABA kutyára, mert jól néz ki, természetesen egy rotira, mert mindenkinek az kell, de nevelni nem tudják. Aztán ezek a kifejezések xdd úgy viselkedsz, sajnálom
2021. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
xdd
2021. máj. 3. 22:00
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor,ha azért akar rátenni egy nyakörvet,mert jól néz ki benne?

Már azért is rossz gazdi valaki,ha olyat tesz a kutyájára ami szerinte jól néz ki? Miért kéne mindenkinek szimpla fekete textilt rakni a kutyára? :D


Én egyedül azért nem vennék ilyen nyakörveket (persze,ha neked pénz ügyileg nem baj nekem sem,csak megemlítem) mert drága,és nem sokat fogja tudni használni.Hacsak nem eleve pár mérettel nagyobbat veszel.Mondjuk fél évesre valót,de legkisebben használod (hátha úgy jó az aktuális kutyád méretéhez).Egy év hamar eltelik és az alatt nagyon sokat nőnek folyamatosan a kutyák.Nekem például majdnem két éves volt a kutya mire súlyban és méretben sem ingadozott (bár hozzá tenném,hogy az a méret is 1-2 centi volt már 1 év 2-3 hónapos kor után).Az alatt 4 nyakörvet vettem,mert én mindig az aktuális méretre valót vettem,nem nagyobbat.


De egyébként bőrből bármilyen jó,ott tényleg csak az számít,hogy ne műbőr hanem tényleg bőr legyen és jól nézzen ki.Mert igen,az is számít,ha már kiadsz kb 10+ ezret egy nagy bőr nyakörvre.

És azon belül egyébként milyet szeretnél? A vastag bőrt vagy a pár centis vékony bőr nyakörvet?


[link]

Ez ugyan külföldi oldal,és csak rendelni lehet,de kifejezetten rotira való/illő nyakörveket (is) árul.

Illetve a Julius-k9 fogós nyakörvei jól mutatnak rajtuk és hasznos is.

2021. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!