Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes rottweilernek bőrnyak...

10 hetes rottweilernek bőrnyakörv?

Figyelt kérdés
Bőrnyakörv jó lehet neki egyelőre, és később ha nagyobb lesz fojtó nyakörv?
2021. máj. 2. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Inkabb torekedj arra, hogy megfelelo nevelest adj a kutyanak, es akkor nincs szukseg fojtora. Mert amugy meg minek?

Barmilyen nyakorv megfelel meg most kb, ugyis kinovi.

2021. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Bőr nyakörvet használj - nem kell semmi csiricsáré hókuszpókusz cucc, ha foglalkozol a kutyusoddal. :)
2021. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jajj, a fojtó nyakörvet csak azért tenném fel rá mert szerintem egy nagy szép rottweileren az néz ki jól.
2021. máj. 2. 23:30
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
C type vagy és úgy érzed komolyabban vesznek tőle? Akkor kutyád se legyen.
2021. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fojtót be lehet állítani úgy hogy sima lánc nyakörvként funkcionáljon és ne fojtson. Bár én egy strapabíróbb textilt javasolnék.
2021. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Egy felszerelést sem azért használunk, mert jól néz ki, hanem mert funkciója van. Egy fojtónak meg rosszul használva következménye is. Ezt gyorsan felejtsd el.
2021. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Ugye tudod, hogy ronda lesz a szőre a lánctól?

Inkább ilyet vegyél neki: [link]

2021. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Én is az el perrot ajánlom, nekem a staffordomnak ilyen van és nagyon strapabíró, erős anyag. Nagy, erőteljes kutyáknak tökéletes, illetve teljesen személyre szabható, a színét is kiválaszthatod és rá is varrathatod a nevét.

Fojtót nem használunk csak azért, mert jól néz ki. A fogorvos se fog fogszabályzót rakatni neked csak azért mert tetszik, mert ha nincs rá szükséged akkor szétcseszi a fogaid. Felesleges fojtóval nyúzni a kutyát, ha nincs rá szükség, csak ártasz vele.

2021. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Arra számíts, a kölyök nagyon gyorsan nő. Igen hamar elfogy a lyuk a bőr nyakörvön, és vehetsz másikat.

"fojtó " nyakörvet pedig használhatsz majd nyugodtan. A hivatalos neve -- egysoros fém nyakörv. Még kiállításokon is olyan van a kutyákon. A munkakutya versenyeken, vb-ken is az előírás az egysoros lánc nyakörv használata. Persze, nem fojtóra állítva. Amire majd figyelni kell, az olcsó valóban megfogja a kutya nyakát. Minőségi terméket kell venni.

2021. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az értelmes választ. A többi válaszolót nem értem, majdnem minden egyes rottweilernek lánc nyakörve van, nem kell azért parázni mert az a neve hogy "fojtó" nyakörv.
2021. máj. 3. 11:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!