Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerre több FAJTATISZTA...

Egyszerre több FAJTATISZTA kutyát tartók,egyforma vagy különböző fajtájú kutyát tartotok?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne.Szeretnék még egy kutyát és egyenlőre nem jutottam túl a kérdésen,hogy ugyan abból a fajtából válasszak-e vagy keressek hozzá passzolót és hasonlót.Kíváncsi vagyok ti hogyan döntöttek. :D


És,ha másik fajtát is választottatok,milyet és miért azt? Jól kijönnek?

Miket vettetek figyelembe amikor már meglévő felnőtt kutya mellé kerestetek más fajtát?



#választás #kutyafajta #Új kutya fajtája
2021. máj. 3. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

9

Pedig hogy meghatódtam, hogy manók... Kis aranyosak. :)))

2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk van egy bullterrier és jött hozzá egy óriás schnauzer, mindketten lányok. Nagyon jól kijönnek, a kicsi a főnök :D
2021. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

#11 Végülis azok, kis manóbabák<3

Amúgy nagyon szelídek, játékosak, csak éppen folyton valami rosszaságon agyalnak, mindig mozgásban vannak:)

Pedig napi 4 órát foglalkozok velük, kiviszem őket erdőbe sétálni, parkba más kutyákhoz játszani, úszni, tanítom őket, futunk, labdázunk, a kertben órákat birkóznak, kergetőznek, mégis mindennap valamit szét kell rágni, körbe kell ásni a fákat a kertben, szét kell hordani a tűzifát, vödröket, szalmát, ruhákat a szárítóról stb:D

De amúgy imádom őket:)

2021. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem francia bulldogom van, és annyira beleszerettem a fajtába, hogy ha lesz még egy kutyánk, biztos hogy francia bulldog lesz megint.

Hatalmas egyéniségek, ha meg vannak nevelve.

2021. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%
5 egyforma fajta kutyám van: 5 gyepis mix.
2021. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
3 beaglenk van.
2021. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is kérdéses ez a dolog. Imádom a fajtám, de szerintem Vele szerencsénk van, nagyon jó a természete, a fajta nehézségeit abszolút sikerült (eddig) kiküszöbölni, de végülis még csak most tölti az egy évet. Cane Corso. Eleinte egyértelmű volt, hogy hozunk majd egy lányt mellé, de mára ebben már el vagyok bizonytalanodva. Nápolyi masztiffon is gondolkodunk, amivel ugye testvér fajta, szóval hasonlóak lennének, mégsem ugyanaz. De elvileg a nápolyik ilyen nyugisabbak, mint Ő. Mindemellett ha épp egy keverékbe fogok belezúgni, akkor az lesz. Szóval tulajdonképpen csak annyit vennék figyelembe, hogy a test arányok nagyjából stimmeljenek, mert így is ha kicsi kutya jön vendégségbe, azért aggódunk, hogy nehogy véletlenül is, játék közben kárt tegyen a kisebben. Tehát mint a bírkózóknál, azt venném csak figyelembe, hogy egy súlycsoportban legyenek.:)
2021. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Két rottim van, a fajta szerelmese vagyok.
2021. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Német juhászkutyám és rottweilerem van, szukák. Pár nap eltéréssel kerültek hozzám, mindkettő kölyökként. Elválaszthatatlanok, azzal szoktak sokan viccelődni, hogy szimbiózisban élnek.

Alapból csak egy német juhászt akartam vásárolni (nagy kedvencem a fajta) , de akkor megláttam interneten egy örökbefogadható fajtajellegű rotit, nem tudtam otthagyni.

Hasonlóak az igényeik, a roti kicsit aktívabb, de labdázással jól lefárasztható.

Két nagyon különböző személyiség. A német juhász egy komoly csajszi. Nagyon intelligens, gyakran kicsit szemtelen, de engedelmes. Idegenekkel nagyon tartózkodó, de igényli rendesen a babusgatást a családtól. A roti egy igazi rosszcsont. Nem olyan éleseszű, de attól még nagyon szerethető. Mindenkivel haverkodik, néha sajnos túlságosan is. Kettejük közül ő a főnök.

2021. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!