Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit és mit lehet enni...

Mennyit és mit lehet enni adni egy 6-7 hónapos pulinak! És inni mit ihat (vizen kivül) és mennyit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

hát szerintem inni tejcit ha szabad azt nemtom hogy szabad e :P hogy mennyit ( pff ) kb 2 decit este vagy reggel :)

enni meg vegyél neki olyan ,,pástétomokat" vagy olyan ALU ( vagy milyen ) tasakos kajákat

2008. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

vizn kívűl nem kell neki más innivaló.a tej,az leht,hogy meghajtja majd.

enni száraztáp,konzerv,otthon külön neki főzött kaja.

2008. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
1 válaszoló vok, igen én is azért írtam hogy nemvok benne biztos h szabad tejet adni :)
2008. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
69%

tejet sajtot csokis nem szabad neki adni.

de lehett neki aprora vágott almát:D

2008. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

:) Puliii (LL) Bocsi, de imádom a miénket :) Szóval tejet én se adnék neki, max kamilla teát (langyos, nálunk a cica szereti nagyon)... :) De a legjobb a víz.

Enni, tényleg jók a tápok, ilyenkor még juniort adjatok neki, mi reszeltünk bele neki répát is. Egészséges, tele van rostokkal. Egyébként igen, száraz és konzerv, otthoni kaja. De nem egy válogatós fajta, a miénk nyáron a meggyért és körtéért volt oda. :) Figyelj arra, hogy a kajcsija többféle husiból álljon össze, hogy már kicsiként megszokja az ízeket. Egyik nap csirke, másnap marha... Tudom, sajnos az előre elkészítétte junior kaják szinte mind csirkésék :( Nagyoknak meg már van nyúlcis, libás...szóval nem értem, hogy miért pont a kicsiknek nincs. Jah igen, azt hiszem, hogy a kutyáknak sem lehet malachúst adni. És persze ha te magad készíted neki, akkor semmi fűszer, de főzd, párold meg a husit.

Esetleg egy szörpösüvegnyi meleg vizet tehetsz a fekhelyére, hogy ne fázzon bár gondolom neki is nagy a budjája meg nem is ez volt a kérdés:) De én úgy imádom a mi puliszkánkat :) Sok örömet kívánok neked hozzá.

Jah mennyit...szóval mivel már nem annyira kölyök lassan lehet rászoktatni a napi háromszori kajálásra. A dobozokon, zacsikon meg rajta van, hogy mennyit kell belőle adni. Ha magad készíted a kajcsit, ne adj túl sokat, kár lenne felhizlalni. Foglalkozz vele sokat és szeresd nagyon. A puli nagyon ellenálló fajta.

Most került hozzátok? Vagy hogy-hogy csak most kezdett érdekelni, hogy mit adj neki?

Üdv, egy pulimániás :)

U.i.: amíg nem volt pulim, nem tudtam, hogy ennyire lehet őket imádni :)

2008. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
fél éves kor után már kétszer kell csak enni adni nekiegyébként sajtot miért nem ehet?nekem imádják a kutyáim.a csokit is,de az MÉREG a kutyának!de néha egy icipicit szoktam adni,olyan édesen tudnak nézni!
2008. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
miért kellett lepontozni?
2008. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok infót!Egyébként szombaton(6-án) került hozzám! De már előtte is tettem fel kérdéseket!

Mindenkinek köszi:)))!

2008. dec. 7. 21:45
 9/16 A kérdező kommentje:
ELLNÉZÉST!!!!!!!!!!!MOST VETTEM ÉSZRE,HOGY HÓNAPOST IRTAM:(
2008. dec. 9. 17:08
 10/16 A kérdező kommentje:
EGYÉBKÉNT HETES:)!
2008. dec. 9. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!