Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámat valaki agyonlőtt...

Ha a kutyámat valaki agyonlőtte a saját udvaromban, ha teszek feljelentést, lesz valami eredménye?

Figyelt kérdés

Nyomoznak egyáltalán? Mit lehet tenni? Van kamera de nem látszik semmi, ez nem légpuska volt, hanem valami komolyabb fegyver. Itt a környéken nem tudok olyanról, akinek lenne otthon ilyesmi.


Mit lehet tenni ebben a helyzetben?



2021. máj. 4. 17:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy kisebb falu a helyszín, normálslis környék, ezért ötletem sincs, ki tehette. Mi nem voltunk itthon és a szomszédok nem hallottak semmit sem :S
2021. máj. 4. 19:29
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor azt mástól kérdezted, nekem még soha nem lőtték le kutyámat. Szerencsére.
2021. máj. 4. 19:30
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Minden keppen tegyel feljelentest, a kutyat addig ne temessetek el. Gondolj mar bele, siman agyonlohetett volna akarkit is ha 'gurulatot' kap a loszer. Ez egyaltalan nem vicces es egyaltalan nem csak a kutyarol van szo.

Amugy termeszetesen sajnalom a kutyat ... ne hagyd annyiban!!!

2021. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
88%

"nekem még soha nem lőtték le a kutyámat"

kedves kérdező akkor elmondanád, hogy miért írtad ki ezt a kérdést?

2021. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha van kamera, azon látszódni kéne valaminek vagy valakinek.


Nem is értem miért kell erről kerdést kiírni, az első, hogy ha valaki belő a kapumon, akkor sos hívom a rendőrséget. 🤔

2021. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Írtam, h nem voltam otthon...
2021. máj. 5. 09:52
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor utána, amikor hazaértél és ezzel a ténnyel szembesültél, azonnal hívod a rendőrséget, és mindent úgy hagysz ahogy éppen volt. Ha látod, hogy a kutyád biztosan meghalt, akkor ahhoz sem nyúlsz.
2021. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kutya miatt nem jönnek ki..
2021. máj. 5. 11:13
 19/20 anonim ***** válasza:
85%
A lényeg a tiltott éles lőfegyver használat. Már ha tényleg nem legpuska, vagy gumilövedékes fegyver volt. De ha egy kutya életét ki tudta oltani, akkor talán egy felnőtt emberét is ki tudja. Pláne, hogy még az udvarotokon belülre lőttek vele, azért ki fognak menni.
2021. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem lőtték még le kutyádat, de "nem voltál otthon", szóval úgy teszel mintha történt volna vmi. Troll.
2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!