Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Decemberben pár napot nalam...

Decemberben pár napot nalam volt egy barátom kutyusa. Miután elmentek kiderült hogy a kutyus bolhas volt. Nagy takarítást cs?naltam többször is, és azokban a napokban csak egyetlen egy lárvát lattam de azóta semmi jelet arra h bolha lenne a házban->

Figyelt kérdés
Júliusban lesz kutyusom, szerintetek a bolhák már azóta kihaltak vagy akkor fognak elszaporodni megint ha itt lesz a kutyus?
2021. máj. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lárvát láttál?

A bolhapete eldugott résekben leledzik.

Ha decemberben a kutyabolha valamelyik tagja landolt nálad, és le is petézett, azok a peték nem fogják kivárni a kikelésüket addig, míg megéreznek egy kutyát a közelükben.

2021. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bolha lárvát láttam de még akkoriban mikor itt volt a kutya tehát decemberben. Akkor ezek szerint ezzel nem lesz semmi gond?
2021. máj. 4. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ott már bolha. A leendő kutyádnak pedig amúgy is ajánlatos az állandó bolha elleni védelem.
2021. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Next guard spectra bolha es kullancs ellen is vedi. Havi egy tabi es finom.
2021. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi nektek ,megnyugodtam :)
2021. máj. 4. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!