Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs elleni nyakörv,...

Kullancs elleni nyakörv, tabletta vagy bármi?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be?

Nyakörv inkább?

Termék, amire esküsztök, hogy tuti nem lesz benne utána kullancs?



2021. máj. 6. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nexcard spectra áprilistól októberig, télen pedig Bravecto. Anno a Scalibor nyakörv mellett babéziás lett, akkor ajánlotta az állatorvos.
2021. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tömött sörénye van a kutyámnak a nyaka körül, hogy a nyakörveknek nincs értelme, de allergiás reakció jelentkezett többnél is, próbálkoztam ezzel, amíg meg nem tudtam erről az oldalról, hogy ilyen bundájú kutyáknál nem jó, csak ezt a tájékoztatókon nem írják.

Én NexGard Spectrát használok, plusz bolha- és kullancsriasztó sampont, ezek együtt beváltak.

2021. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

en is ugy csinalom mint a 11-es ... telen Bravecto ... nyaron Nex-Guard


kutyam meg el! :)

2021. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Bravecto még egy pont. Én spotot használok

Nyakörv, hát igen, le is tudják szedni, és nálunk is volt valamiféle allergia, mert pár nap után csomókban hullott a nyakán a szőr.

2021. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nincs 100%os védelem. Tabletta mellé kell májvédő készítmény kúraszerűen. Mi Kiltixet használunk, 4 év alatt 4 kutyában egyszer volt kullancs összesen.
2021. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

Bevallom engem megfektetett anyagilag a covid es iden meg semmit nem adtam a kutyamnak kullancs ellen. Minden nap a termeszetben vagyunk ... kozben azt mondjak kullancs szezon van.

En semmi ilyet nem vettem eszre. Igen, sajnos meg nem tudom megvedeni a jutyam mert levagyok rottyanva anyagilag ... de nem is latok rajta egy szem kullancsot sem. Szoval nem is tudom ...

2021. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig mindenkinek. Orvossal konzultálok is.



#16

Sajnos én ma szedtem ki belőle egyet.

Ezért próbálnám megvédeni valahogy.

Nagyon sajnálom a helyzetedet,hogy anyagilag megrottyantál.. :(

Lehet nektek pont szerencsétek van, hogy nem volt benne kullancs, meg nem is látsz benne.

Szerintem ez kutyafüggő is, hogy valamelyikben pont nincs, valamelyik meg szedi össze a kullancsokat.

2021. máj. 6. 22:22
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Next guard spectra mindket kutyanknal 100% vedelmet ad kullancs bolha es szunyog ellen! Havi egy tabi!!!
2021. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Bravecto nekünk nem sokat ért idén, jól megszívott még élő kullancsok voltak benne többször is. Nagyon sűrű bundája van, többször átnéztük pedig lefekvés előtt/munka előtt. Igen tudom, hogy nem repellens, és hogy hogyan hat, de ezek puffadásig szívott dögök voltak. Kísérletezni kell, mi most mást fogunk kipróbálni. (mindjárt kapom a kioktatást, meg a minuszokat)
2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Sajnos igen ezzel ,, kísérletezni" kell, hisz nem tudhatja az ember, hogy épp melyik fog neki jó lenni.

Mert ugye ennek ez vált be, annak az, és így hogy nekem melyik lesz jó... Ki kell próbálnom.

Lehet nekünk jó lesz a Bravecto.

2021. máj. 7. 05:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!