Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy fekete labradorom és...

Lesz egy fekete labradorom és ezek a kérdések: max mekkora lehet? mennyit kell vele sétálni? mekkora ház kell? mennyit eszik? stb. a kiokosító kommenteket hogy még ezt se tudom nem érdekel.

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 10:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

Tudom nagyon sokat kérdezek de szerintetek mi legyen a neve?mert még nincs neki és valami cuki nevet szeretnék neki de olyat ami fiúnak és lánynak egyaránt megfelelő

2021. máj. 8. 11:57
 12/24 Katona Dius ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha valaki kérdez, azt jelenti, tanulni akar ;) Meg ez a platform pont ezért van :D


Hát mikor mi hoztuk, akkor összeült a család és együtt agyaltunk :D

Végül a Lucy név mellett döntöttünk és szerintem illik is a személyiségéhez.

Szerintem ha magadhoz vetted a kicsit, akkor várj pár napot, figyeld meg milyen kutyus, és próbálj valami olyan nevet választani, amiről úgy érzed, illik hozzá. Lehet, pont nem egy unisex név lesz az, amire azt mondod, na igen, ez a név tökéletesen illik a kicsihez :)

2021. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! megfigyelem aztán keresek neki egy k

jó nevet.

2021. máj. 8. 12:03
 14/24 Katona Dius ***** válasza:

Majd oszd meg velünk is, végül melyik név mellett döntöttél :D

Mostmár kíváncsi vagyok.

2021. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Gondolkodtam és két név mellett döntöttem nem tudom melyik legyen🤷🏼‍♀️. Az egyik:


Coco

a másik

Lucky

2021. máj. 9. 18:22
 16/24 Katona Dius ***** válasza:
100%
Hmm.. Igazából mindkettő jó lehet. Ha én lennék, én lánynak a Coco-t, fiúnak a Lucky-t adnám. Milyen nemű lesz a pöttöm?
2021. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Lány és nagyon cuki mindkettő név jó neki de lánynak én is a Cocót adnám még a szüleimmel megbeszélem mert a név témában ők a kényesek. Azt se akarták megengedni hogy a macskámat Bolyhosnak hívjam. Végül beleegyeztek de csak mert másra nem hallgatott. De szerintem a Cocó nekik is tetszeni fog. (remélem) Megkérdezem őket. 😐
2021. máj. 9. 20:19
 18/24 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem őket és megengedték hogy Coco legyen.☺️ Annyira várom hogy megérkezzen hozzánk a kutyus.
2021. máj. 9. 20:22
 19/24 Katona Dius ***** válasza:

:D

Sok boldogságot hozzá :)

Majd esetleg lehet róla képet kérni? ;)

2021. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam írni, hogy majd küldök képet remélem nem megy ki a fejemből csak nem tudom hogyan lehet ide csatolni.
2021. máj. 9. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!