Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ér szart sem?

Miért nem ér szart sem?

Figyelt kérdés
Relaxa bits tablettát adtam a keverék kutyámnak. Kb 45 kiló. 3 szemetszemet adtam be neki másfél órája. Egy beavatkozás miatt kellett. Azt írta a papírja hogy teljes nyugi és szorongás mentességet eredményez. De kb mint a szőlőcukor. Nem értem. Így a beavatkozás sem sikerült. Mit csináltam rosszul vagy miért árulnak ilyen szart ha egyszer hatástalan és nem múlik egy szemet sem a kutya félelme?
2021. máj. 9. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Embereknél fájdalomcsillapításra is rengeteg fajta gyógyszer van, embere válogatja kinél mi válik be, ettől még egyik sem szarabb mint a másik. Ez kutya gyógyszereknél is úgy van. Úgy néz ki a te kutyádnál ez a gyógyszer nem tudja biztosítani a várt hatást (már ha jól adagoltad be)
2021. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a beavatkozas?
2021. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A kérdésed kiírhattad volna azért szebben is, tudom hogy mérges vagy de így nem illik kiírni kérdést.😃
2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Mert a placebo az állatoknál nem működik
2021. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2#. Farkaskarom vágás lett volna.

3#. Tudom de dühítő nagyon hogy gyakorlatilag pez cukorkát adtak 1000 párszáz forintért. Sedalin paszta van itthon korábban többször is azzal csináltam de sajnálom hogy úgy gallyra vágja az a szer pluszban nagyon nehéz vele megetetni

2021. máj. 9. 17:16
 6/11 A kérdező kommentje:
4#. Hát ez tényleg valami placebo nyavalya
2021. máj. 9. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem valami gyogynovenyes cucc? Akkor ne csodalkozz, hogy nem hat.

Allatorvos nem tud neki adni valamit es egyben megcsinalni a karomvagast? Jobb lenne szerintem.

2021. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7#. De. Gyógynövényes, természetes alapanyagokból készült valami....

Állatorvos lesz belőle szerintem is. De ha nekem nem engedi akkor az orvos hogyan tudja majd kivitelezni?

2021. máj. 9. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos majd megoldja, ne aggodj :)
2021. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Kutyakozmetikus vagyok több kutyánál működött,hogy jobban bírták a macerát köztük olyan kutya bírta a hajszárítózást akit előtte csak letoltunk kopira,megfürdettük és megszáradt magától így mindig csak mikor kb 30 fok volt akkor lehetett csinálni, relaxa csodát tett a kutyával.


Viszont vannak akiknél nem hatott,dupla adag mellett.


Nem mindegyiknél hat.


Ez is olyan mint egy fájdalom csillapító nálunk. Algoflex nem használ nekem 2őt is bevehetek semmi... de az advil meg használ.


Hiába fáj a fejem és csak algoflex van,nem veszek be,mert tudom,hogy semmit nem ér nekem. Anyunak meg fordítva az algoflextől elmúlik a fejfájása az adviltól nem :D

2021. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!