Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El lehet altatni egészséges,...

El lehet altatni egészséges, de agresszív 3 éves kutyát?

Figyelt kérdés
6 embert harapott meg, hirtelen jön nála egy katt, és támad. Gazdit, bárkit. Engem is súlyosan megsebesített, barátnőmet is, mindenféle előjel nélkűl. Amerikai Akitáról van szó, nagyon nem tudok mást tenni, mint elaltatni. Lehetséges ilyet?

2021. máj. 11. 23:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%

Inkább elaltatnám.

Vagy ha valaki bevállalja, akkor vigye el, de én tuti lenyilatkoztatnám, hogy úgy veszi át a kutyát, hogy tudatában áll annak, hogy veszélyes állatról van szó és viseli a következményeket, illetve bármi történik, te nem vállalod a felelősséget.

Mondjuk ha már 6 ember megharapott ebből 4et súlyosan, akkor már a hatósági állatorvos se gondolkozik sokat az altatáson.

2021. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
56%
mi lett a dologból?
2021. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
37%

Egy értelmes választ nem olvastam. Ha a kérdés nem kamu akkor, sok kérdés merülne fel.

1. menhelyi kutya? Érte őt trauma? Ha igen, még ez is orvosolható megfelelő terápiával.

2. Ha nem, akkor csakis a gazdi tehet róla, hogy ilyen lett, azonnal keresni kell neki egy hozzáértő gazdit.

2021. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
40%
Jujj, régen voltam fent ezen az oldalon, de 29-es, az egyetlen értelmes válaszadó le lett pontozva? Mi lett veled világ? Ne altass te tudatlan, segíts a kutyuson!!!
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
67%

#33 #34

Azóta nem tudom mi a helyzet, de akkoriban volt valami troll aki nagyüzemben írogatta ki az akitás kamukérdéseit. Van egy tippem, hogy ez se volt valódi.

2021. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!