Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek lakásban, (kert...

Akiknek lakásban, (kert nélküli) tehát otthon mennek el a kiskedvenceik, ők mit csinálnak velük? Hova viszik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyes, ez durván hangzik. Mi lakásban papagájt is temettunk, nemhogy nagyobb állatot kidobjunk
2021. máj. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak cégek kisállat hamvasztasra.
2021. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

2-es pedig van aki simán megcsinálja. Nekem is kutyás ismerős mesélte, hogy mikor a kiskutya otthon epilepsziás rohamot kapott és meghalt (néhàny hónapos francia bulldog volt), annyi eszük és tisztesség nem volt bennük hogy a Bükkbe kivigyék elásni, így a kukában landolt a kiskutya. Nem tudtam reagálni a döbbenettől, azóta kerülöm az illetőt.


Amúgy van kisállat hamvasztás. Én is elhamvasztatom majd ha oda kerülne a sor, és kapna egy szép kis urnát.

2021. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%

Attól függ, hogy melyik felekezethez tartozott a kiskedvenc.

A kedvencek temetőjét is meg lehet próbálni, ha igazán fontos volt.

2021. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Miskolcon a hegyoldalban van kisállattemető. Egyszer túra alatt megtaláltuk. Kis sírhelyek, keresztek.. Iszonyú morbid volt!...
2021. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
5-ös, igen van :) Az már a Bükk része, akinek nincs pénze hamvasztásra, oda viszi ki a kutyáját eltemetni. Van aki sírkövet is csináltat neki. #3.
2021. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is hamvasztatnám. Lehet kérni tömeges hamvasztást, ami olcsóbb, és nem kapod meg a hamvakat, meg egyénit is, és akkor urnába teszik. Pesten a legtöbb állatorvosi rendelő kapcsolatban van ilyen cégekkel, bárhová bevihetem.
2021. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Az én kutyámat hamvasztották, de vannak kisállattemetők is. Az állatorvosok által ajánlgatott cégekkel ne állj szóba, mert vagy sokadmagával együtt elégetik a holttestet, vagy fehérjefeldogozóba viszik. Szerintem nem azért gondoskodunk a kiskedvenceinkről éveken-évtizedeken át, hogy végül ilyen sorsra jussanak.
2021. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem igaz. Állatorvosi rendelőben dolgozom, rendszeresen szervezünk kisállat szállítást, hamvasztást. Feláras az egyedi hamvasztás, de nem vernek át. Együtt égetés valóban van. És meglepődnél mennyivel többen kérik.
2021. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Kisállathamvasztó céggel. Lehet kérni egyedi hamvasztást is, ez feláras, de tényleg nem vernek át, készítenek videófelvételt is, amit kérésre megmutatnak neked, ha nem akarod megnézni, akkor pedig előtted kitörlik. Nekünk a cica 6 évvel ezelőtt 25-30 ezer Ft körül volt, ha jól emlékszem, de mi nem az alap urnát választottuk hozzá, hanem egy felárasat. Ha jól emlékszem, ennek a cégnek a szolgáltatását vettük igénybe, nagyon korrektek és empatikusak voltak: [link]
2021. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!