Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordult már, hogy valaki...

Előfordult már, hogy valaki etette a kutyátokat titokban, vagy adott idegen a kutyátoknak ételt?

Figyelt kérdés
Ti egy 10-es skálán hányszor vertétek volna agyon az egyént? Mérgezés történt már így? A kutya házőrző.

2021. ápr. 14. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Előző kutyám mérgezésben halt meg, a mostani kutyám nem mehet előre a kapuhoz. Kontaktja (kerítés) csak 1 oldalról van, a szomszédunkkal.


Továbbá nem olyan mint amire te gondoltál, de: nagyszüleim néha a kajamaradékot adják oda neki, holott megkértem már milliószor, hogy ne. Mert akkor nem figyel a suliban sem, és a tápért se fog úgy dolgozni ahogy akarom. Ráadásul például az örző-védő miatt jó lenne, ha fitt maradna. Amúgy se jó ha minden vackot adnak neki és össze-vissza zabál, mert utána meg takaríthatok fel én.

2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik (amúgy normális) szomszédom hordott néha ezt-azt a kutyámnak. Nem örültem.
2021. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
En szoktam vinni a noverem szomszedjanak a kutyajanak mindig valamit, mert a kutya valamiert nagyon szeret es mindig jon udvozolni ha megyek a tesomhoz latogatoba. Persze megbeszeltem a gazdajaval es meg is engedte :)
2021. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

3+

Ja! ... es az en kutyamat majdnem mindenki eteti, eleve igy jonnek hozzam, mert valojaban felnek picit a kutyamtol (kozepazsiai) es mindenki valami nyalanksaggal probalja elnyerni a kutya baratsagat.

Persze a tudtom nelkul senki nem adhat neki semmit, de nem is fogadja el.

2021. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Állandó vitám van emiatt a szomszédban lakó nagyszüleimmel...


Már mindent próbáltam, reménytelen és borzalmasan idegesítő.

2021. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A lakasban tartom a hazorzo kutyam. Csak en etetem kezbol.


Be is bszna,ha vki meg etetne a kiszamolt kaloriajon tul.


Ha etetik a kutyad,inkabb tarsd a hazban.


Ha nem mergezik meg,a tulauly is karos meg a tul zsiros hus is karos.



En elve asnam el ,ha mas etetne a kutyam.

2021. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem fogad el idegentől kaját, hátrál amikor nyújtanak felé valamit. Heti többször tesztelve van, a kertből sem eszik fel semmit. Eleve a mérgezések miatt tanítottuk így, plusz allergiás is mindenre amiben csirke van.


Más kutyáját sem etetem soha, mert nem tudhatom mire allergiás és mivel én sem örülnék neki, ha idegenek etetnék a kutyámat, én sem adok más kutyájának.


Normális ember nem eteti más kutyáját, maximum ha van nálam jutalomfalat vagy valami a futtatóban és kunyerál egy idegen kutya, akkor megkérdezem a gazdit, hogy adhatok-e neki vagy odaadom a gazdának és ő adja neki.

2021. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szomszédünk átdobálta a maradékot a kutyánknak, pedig neki is van kettő. Mikor szóltunk, hogy ezt hanyagolja már, azt mondta, csak kedveskedni akart. Szegény kölyök beagle el tudjátok képzelni, mennyire örülhetett a fejénél is nagyobb disznócsontoknak...

Mérgezés eddig csak macskánál történt nálunk, a másik szomszéd tette. Az se normális bagázs, a fia korábban meglőtte légpuskával szegény állatot, azt szerencsére túlélte.

2021. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!