Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek keverék kutyusuk van:...

Akiknek keverék kutyusuk van: milyen fajtájúak „kereszteződése”?

Figyelt kérdés
Komolytalanokat, trollokat ignorálom :)))

2021. máj. 19. 08:31
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képeket, nagyon-nagyon édesek 😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2021. máj. 19. 11:12
 22/39 anonim ***** válasza:
67%

A kisebb egy szálkás tacskó - törpe pincser keverék.

A nagyobb labrador/golden-jellegű. A szőre nem olyan hosszú, mint a goldeneké, de a feje és az alakja inkább golden. De fogalmunk nincs, talált kutya, nem ismertek a szülei. Bármi lehet még benne. :D

2021. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom ki miért pontozott le,de remélem jobb lett tőle a napja.

Igen,van 6 kutyám.Abból 4 a saját kutyáimtól van,és egyáltalán nem véletlen alom.És igen,keverékek és nem,nem kértem ki a tenyésztők sem véleményét sem engedélyét.Megvettem a kutyákat épp elég pénzért ahhoz,hogy azt kezdjek velük amit akarok.


Mindig is Aussie - Husky mixet akartam,végre lett is ráadásul a saját kutyáimtól a kezem alatt született és mind pont olyan szép amilyet megálmodtam.:D

Ivartalan azóta mind,6 és 4 évesek.Köszönik szépen jól vannak.


Sok rossz indulatú majom..

2021. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
68%
Tacskó + pekingi palota kutya keverék.
2021. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

23-as! Ne törődj a bunkókkal! Nyugtasson meg a tény, hogy nekem, aki kiírtam a kérdést válaszolsz, engem érdekel és pozitívan értékelem is.

A véleményeddel is egyetértek, tenyésztőellenes vagyok, és állatmentő. Tényleg ne foglalkozz a rosszindulatú, gerinctelen alakokal. Nincs más dolguk, mint arctalanul szórakozni, úgy könnyű.

2021. máj. 19. 13:31
 26/39 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, hatalmas állatmentő lehetsz ha támogatod a szaporítókat.

Normál esetben az embernek akkor van keveréke, ha örökbefogad, vagy az utcáról ment, nem úgy hogy lehoz egy almot miközben rengeteg gazdátlan, rossz-sorsú kutya van...

2021. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Ki a p mondta, hogy támogatom őket? Isten ments! Nem jött át, hogy szaporító!

Nekem csak menhelyi kutyusaim vannak, és lesznek is. Hát bocs, ha félreértettél.

A kérdés továbbra is legfelül található :) Majd kiírok egy másikat veszekedésre meg kioktatásra...

2021. máj. 19. 13:50
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
Na már vártam a szaporítós válaszokat... Igen tudjuk hogy rossz dolog meg minden de most semmi köze a kérdéshez.
2021. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
#28! Köszi!
2021. máj. 19. 14:06
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki IS szaporító... Én akkor dobtam el az agyam, amikor kiscicát kerestem cicás fb csoportban és pillanatok alatt kiderült, hogy én a szaporítókat támogatom. Ne kérdezzétek, miért, mert lehetetlen tudni.
2021. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!