Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek keverék kutyusuk van:...

Akiknek keverék kutyusuk van: milyen fajtájúak „kereszteződése”?

Figyelt kérdés
Komolytalanokat, trollokat ignorálom :)))

2021. máj. 19. 08:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
65%

20

A heterokrómiásról tudsz esetleg képet feltenni (vagy priviben küldeni)? Persze a többi is nagyon érdekel, biztos nagyon szépek.

2021. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
31! Írd, hogy nekem is akkor már ;)))
2021. máj. 19. 14:37
 33/39 anonim ***** válasza:
65%
Beagle és puli :)
2021. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
81%
Valamilyen bull, állatorvos szerint német juhász is van benne, meg ki tudja, mi. Egy térdig erő, kb. 20 kilós, tigriscsíkos-fehér, leginkább staffra hajazó kutyus, csak sokkal keskenyebb a feje és valamivel filigránabb is. Ha nagyon figyel, az egyik füle áll :D Jellemre nagyon alázatos, behódoló, végtelenül kedves kutya. Viszont baromi okos és tanulékony, fél perc alatt megért és alkalmaz bármit. Jól sikerült keverék szerintem :)
2021. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%

#19 (#18 vagyok) Hozzáteszem, fekete skót az apa. Még csak 9 hetes:

[link]

2021. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
80%

35

Nagyon köszönöm, csodaszép! (Ezek szerint van fekete skót juhász? Nem tudtam.)

2021. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
61%
Németjuhász, tacskó, meg nagy arányban még valami terrier féle biztosan van benne. Kis fekete, 17kg-os kutya, otthon öleb, de nagy benne a vadászösztön, és szeret ásni is.
2021. máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%
Akita+Csau-csau kutya🐕
2021. máj. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
60%
Whippet-németjuhász mix. A színe tipikusabban németjuhász, mint a legtöbb általam ismert németjuhászé 😂+farkaskarom. Nagyon tanulékony, a hangja is olyan, feje + alkata is hasonló, mély mellkas, bozontos, erős nyak, csak jóval filigránabb, a dereka mögött már kifejezetten keskeny, a hasa behúzott, mint az agaraké. Körülbelül mint egy versenyló, úgy néz ki. Igazi kis sprinter, nagyjából húsz kiló, eléggé gazdacentrikus, egygazdás kutya. És hála égnek egy futkorászás, meg engedelmességi gyakorlatok után a legnagyobb örömmel tunyul egész délután. Meg hát a szívem csücske és teljes mértékben elfogult vagyok iránta, de ez szerintem már mindenkinek lejött 😂
2021. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!