Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olcsó csirkementes kutyatáp?

Van olcsó csirkementes kutyatáp?

Figyelt kérdés
Amit eddig néztem az mind 15k volt. Ennél nincs is olcsobb?

2021. máj. 19. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Josera Lamb Rice ról váltottunk erre, mert baromira felment az ára. Ez jóval olcsóbb mint az említett táp, de nagyjából ugyanazok az összetevők. Direkt rá is kérdeztem az eladónál, hogy biztosan nem tartalmaz semmilyen csirkét, szárnyasfehérjét és azt mondta nem.

Allergia miatt nem ehet szárnyast a kutyám, kb fél éve eszi ezt és még nem jött ki semmilyen allergiás tünet nála.

2021. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért legyen mentes a csirkétől? :O
2021. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Allergia gyanuja miatt. Eddig gabona menteset kapott de ugyan úgy kijöttek az allergiás reakciói ezért állatorvos javaslatára próbálom ki a csirkementes tápot hogy lesznek e még allergiás reakcio
2021. máj. 19. 23:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyes kommentelőnek meg nagyon köszönöm a linket! Olcsóbb is és 20kg-s ami eltart egy jó darabig.
2021. máj. 19. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a Fressnapfos Real Nature-kínálatban is van csirkementes (marhás stb)
2021. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy 15k, de mekkora kiszerelés? 2 kg? Vagy 20? Még egy jobb minőségű táp is megéri, ha sokat veszek belőle. Nyilván egyszerre húzós, de a napi etetési költsége megegyezik egy silànyabb minőségű táppal.
2021. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

#1 C vitaminos táp, nagyon jó tényleg :D a kutya magának állítja elő, ha elkezdi kapni minden nap, természetesen leáll a termelés. Ha tápot cserélsz, borul az egész, skorbutos lesz.

Amúgy a 30% hús elég kevés, legalább úgy 50 kéne hogy normális minőségűnek lehessen nevezni.

Josera biztos vagyok benne hogy sokkal jobb, és hogy azóta is jobban megéri mint ilyennel etetni.

2021. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Első válaszoló vagyok. Olvasom a táp leírását, de nem találok C-vitamint sem aszkorbinsav néven az összetevők között.

Tény, hogy jobb lenne egy 50% -os hústartalmú táp, de hipoallergén tápból az akkora hústartalmú egy vagyonba kerül.

Nyilván megkérdezheted, hogy akkor minek a kutya, ha nem tudom a tökéletes minőségű tápot vagy barf etetést biztosítani neki, de szerintem még így is jobb helye van nálam mint a menhelyen.


Nézd meg a Josera Lamb and Rice összetevőit és hasonlítsd össze ezzel. Én nem látom az okát, hogy ez mivel lenne rosszabb táp mint a Josera, de ha rávilágítasz a különbségekre a Josera javára azt elfogadom.

2021. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!